Falcův memoriál 2019

ikona RSS Falcův memoriál 2019
Skončily letní prázdniny a to znamená, že náš školní rok se blíží ke svému vyvrcholení - školnímu závodu Falcův memoriál. Letos to bude už 8. ročník a proběhne 20.října 2019.

Program bude obdobný jako loni.

Dopoledne proběhne Závod v poslušnosti podle ZOP. Je určen pro všechny, kdo by si ještě na opravdové zkoušky netroufli, ale chtěli by si to vyzkoušet. Posuzovat se bude přesně podle řádu Kynologické jednoty Brno, proběhnou i skupinové cviky, přenášení a nepříjemný terén.
Odpoledne bude Závod pro šikovné pejsky. Závodníci budou předvádět poslušnost (základní povely), obratnost (překážky), šikovnost (triky), znalosti (z oboru kynologie) a bude i překvapivá disciplína. Tento závod bude rozdělen na začátečníky (chodí do školičky první rok) a pokročilé (ostatní). Všichni budou plnit stejné úkoly a cviky, ale hodnotit se bude každá kategorie zvlášť. Možná, že pro pokročilé vymyslíme nějaké zpřísnění. ;-)

Vyhlásíme také nejsympatičtějšího účastníka, a snad nám někteří pejsci přijedou ukázat, co dovedou v jiných psích sportech. Budeme také sbírat potřeby, krmivo a penízky pro pejsky v nouzi.

Stejně jako loni bude závod otevřený, to znamená, že zbydou-li místa, mohou se přihlásit i pejsci, kteří do naší školičky nechodí. Chtěla bych, aby to bylo veselé a mimořádné ukončení školního roku (něco jako školní akademie :-)), takže předpokládám, že se přihlásíte ve velkém počtu a rodinní příslušníci přijdou dělat obecenstvo.

Přihlášky:

Hlásit se můžete u svých učitelek. Do 30. září mají přednost žáci školičky, zbudou-li místa, otevřeme pak přihlašování i pro "cizí". ;-)

Startovné:

Žáci: 250,-Kč za psa a závod (žák je ten, kdo letos byl alespoň 3x ve školičce v Brně nebo Jihlavě)
Ostatní: 300,-Kč za psa a závod
Druhý pes jednoho psovoda 70,-Kč za psa a závod
V případě účasti na Závodu dle ZOP i Závodu pro šikovné pejsky za oba závody celkem 300,-Kč za psa pro žáky a 350,-Kč ostatní.

Uhraďte na účet 372355793/0300, do textu uveďte "FM", jméno psa a příjmení psovoda

Přihláška je platná se zaplaceným startovným.
Upozorňuji, že Závod pro šikovné pejsky je určen pouze pro psy, kteří nemají složenu žádnou zkoušku! Na Závod v poslušnosti podle ZOP se mohou přihlásit pouze psi, kteří nemají složenu žádnou zkoušku z poslušnosti nebo obedience.

V sobotu před závodem (19.10.2019) proběhne v sadu brigáda - úklid v chatě, oprava plotu, podzimní práce v sadu. Chcete-li získat nějaké volné hodiny na příští rok, přihlaste se mailem.

Určitě budu také zase potřebovat další pomocníky přímo na závod. Pokud by někdo mohl např. dopředu vytisknout diplomy nebo bodovací tabulky, měl možnost půjčit nám třeba plastový zahradní nábytek, nebo upéct něco dobrého pro pořadatele, budu taky moc ráda. Tak se hlaste, odměnou jsou opět volné hodiny do školičky na příští rok. :-)

Hledáme také sponzory, kteří by závodníků přidali něco do „výherních" balíčků - mohou to být i různé reklamní předměty. Sponzorům nabízíme propagaci na stránkách školičky i na Facebooku. Je také možné postavit si stoleček přímo pod ořechy v den závodu a nabízet nejrůznější zboží související se psy. Máte-li ve svém okolí organizaci nebo firmu, která by měla zájem se na závodech prezentovat, ať mi napíše na mail a domluvíme se.

Další podrobnosti najdete také v události Falcův memoriál 2019 na Facebooku.

KLIKNI SEM