Máte pejska?

Ilustrační foto psaChcete, aby se proběhal s kamarády, ale bojíte se, že vám uteče a vběhne do silnice?

Chcete, aby poslouchal, ale nechcete chodit na cvičák?

Chcete, aby si vyzkoušel překážky jako v televizi, ale nechcete trénovat závodně?

Chcete, aby se naučil dávat pac a válet sudy a nevíte, jak na to?

Tak to zkuste u nás!

Ilustrační foto psa skákajícího přes překážku V chráněném oploceném 1.000 m2 velkém zatravněném pozemku.

Ve skupině pěti až šesti pejsků podobného věku, velikosti a temperamentu. S učiteli, kteří budou dohlížet na psí hry, vysvětlí vám, jak naučit pejska poslouchat, ukážou mu, jak překonat kladinu nebo skočku, předvedou, jak je jednoduché nacvičit efektní triky. Nebudeme cvičit na žádné zkoušky ani trénovat na žádné závody.

Chceme, aby si pejsci zařádili, něco se naučili a aby se k nám moc těšili.

Předškoláci

Přetahující se psi

Určeno pro štěňátka cca do 9 měsíců. Budeme se kamarádit s ostatními pejsky, běhat s nimi po hřišti a zvykat si na pohyb ve smečce. Naučíme se dávat pozor, kde je náš páneček, přiběhnout k němu na zavolání, zkusíme nějaké povely – sedni, lehni. Budeme se učit chodit s pánečkem na vodítku i jen tak. Vyzkoušíme, jak se překonávají různé překážky, opatrní získají sebevědomí, zbrklíci se budou učit zpomalit. Naučíme se dávat pac i jiné triky. A hlavně bude spousta legrace a pamlsků.

První třída

Pes na překážceUrčeno pro dorostence i dospělé pejsky. Pořádně se vyběháme s kamarády na bezpečném místě. Naučíme se, že přiběhnout k páníčkovi, když zavolá, je moc důležité a je za to velká odměna.

Paní učitelka poradí páníčkům, jak zvládnout některé naše zlozvyky, jako je ničení zařízení bytu, skákání na členy rodiny nebo žebrání o jídlo. Naučíme se důležité povely - sedni, lehni, zůstaň, stůj apod. Budeme přelézat přes kladinu, zkoušet proplétání slalomem i zdolávání dalších překážek. Zkusíme, jestli nás bude bavit přinášet míček nebo jiné předměty.

A možná se i naučíme válet sudy nebo štěkat na povel.

Sportovní hry

Určeno pro dorostence a dospělé pejsky, kteří už alespoň trošku svého páníčka poslouchají.

Budeme se učit překonávat překážky podobné těm, které znáte z agility. Naučíme se, jak na ně správně nabíhat, jak je rychle, ale přesně překonávat. Postavíme si malý parkur a uděláme si závody. Budeme se učit rychlý start i zahýbání vlevo a vpravo. Pan učitel vysvětlí páníčkům, jak můžeme trénovat na vycházkách. A proběhnou se i páníčci a paničky!

Pes skáče přes překážku

Chrtí specíálka

Chrt na překážceTady se scházejí chrti, většinou adoptovaní za zahraničí po nepříliš příjemných zážitcích profesionálních dostihových chrtů. V bezpečném oploceném prostoru mohou raketovou rychlostí běhat se stejně „praštěnými“ kamarády. Učí se nebát se ostatních lidí, trošku poslouchat, ale rádi také překonávají překážky určené mnohem menším pejskům.