Pokyny k návštěvě školičky

ikona RSS

Vážení příznivci školičky. Jste-li zapsáni v rozvrzích, přečtěte si prosím, tyto pokyny: Začínáme 3. května 2017, pokud to počasí dovolí.
Přineste si s sebou: očkovací průkaz psa s platným očkováním,
krátké vodítko
pokud máte, tak kšírky nebo postroj - pro bezpečnost zpočátku na překážkách,
pamlsky - nejlépe více druhů - měly by být měkké, aby je pejsek dlouho nekousal a musí pejskovi chutnat!
hodina trvá 60 minut a stojí 100kč
PARKOVÁNÍ: protože je vás hodně v některých hodinách, věnujte tomuto pozornost: parkujte před poze…

Celý článek >>>

Rozvrhy 2017

ikona RSS

Vážení příznivci školičky! Tady jsou rozvrhy, kdo se nenajde, ozvěte se, není to schválně, jen jsem zapomněla, kdo se chce ještě přihlásit, ozvěte se, komu se den nebo hodina nehodí, ozvěte se!

Pokud nám to počasí dovolí, začínáme 3. května 2017 

STŘEDA 15.00

Čurdová Kessi

Karásková Miki

Žoudlíková Bessy

Čermáková Bety

Jirků bol. fenka ? 

 

STŘEDA 16.15

Matějů Connie

Rykl Miky

Votavová Lucky

Emmerová Klára Arnold

Ficencová bílý švýc. ovč. fenka

Sosnová bordercol. pe…

Celý článek >>>

Začínáme - sezóna 2017

ikona RSS

Vážení příznivci školiky!

1.května 2017 odstartují letošní hrátky v Psí školičce Jihlava. Pokud se chcete s námi znovu vídat nebo to zkusit poprvé, ozvěte se mi na tel 728814130 nebo tel. 730845897. Můžete mi i napsat na mail psiskolicka.baf-jihlava.Také je možné se se mnou spojit přes FB Psí školička BaF Jihlava.

Dejte vědět, které dny a hodiny - ve všední dny odpoledne byste mohli, ke konce dubna dám dohromady rozvrhy, přizpůsobím je většině. všem bohužel úplně vyhovět nebudu moci, ale vždy se můžeme ještě domluvit a pozměnit.

Celý článek >>>

KONEC SEZÓNY 2016

ikona RSS KONEC SEZÓNY 2016
Milí příznivci školičky. Dnešním dnem - 28.10.2016 končím tuto sezónu ve školičce v Jihlavě. Přehodí se čas a bude odpoledne brzy tma. Bylo mi s vámi pěkně, i když letošní sezóna kvůli mému úrazu byla kratší. Děkuji vám za přízeň a vám i vašim čtyřnohým kamarádům přeji hodně společných výletů, hraní si i cvičeníčka. Naučte se něco nového, ať se můžete na jaře pochlubit a procvičujte to, co už umíte. Kdo bude chtít pokračovat na jaře, nebo se přihlásit, ozvěte se v dubnu.Ještě vás zvu na ukončení sezóny do Kovalovic na závo…

Celý článek >>>

POZOR, POZOR!

ikona RSS
Dodatek k pravidlům:  S háravou fenou nechoďte, 3 týdny od začátku hárání budete mít ze školičky prázdniny. Jen mi to prosímnahlašte, abych byla v obraze. Děkuji

Celý článek >>>