12. sezóna (2024) Informace

ikona RSS 12. sezóna  (2024) Informace
Milí žáčci, milí přátelé Psí školičky BaF v Kovalovicích.

Máme tady další rok a také další, již 12. sezónu, v naší školičce.
Ještě je tedy brzy, bláto, sníh a zima, takže pravidelné hodiny ještě nemáme. Zatím cvičí jen nejotužilejší v hodinách pro otužilce, ale už pro vás připravujeme dubnový start.

Důležité termíny:
Od 20.1.2024 do 1.3.2024 Příjem přihlášek klientů, kteří již do školičky chodili v předchozím roce
Od 1.2.2024 Přihlášky nováčků
Duben 2024 - zahájení výuky - záleží na počasí
Máte tedy dost času prozkoumat, co jsme pro vás na sezónu 2024 připravili.

1. Jak se přihlásit, když už jsme do školičky chodili a jsme registrovaní v systému Dogres

To je velmi jednoduché. Stačí, když na adresu baf@psiskolicka.cz napíšete „Chceme v roce 2024 chodit do školičky". Můžete dopsat, jestli se u vás něco změnilo a také, zda preferujete nějakou paní učitelku nebo typ hodiny, případně jestli byste raději chodili o víkendu nebo ve všední den (odpoledne nebo dopoledne). Pokud se do 1.3.2024 nepřihlásíte, nebudeme s vámi počítat.

2. Jak se přihlásit, když jsem nováček

Od 1.2.2024 najdete odkaz na přihlášku na našich www i na facebooku. Tu vyplníte a pak dostanete mailem další návod k registraci do systému Dogres.
Nováček musí vždy absolvovat základní kurz v rozsahu 2 hodin. Tento kurz bude vždy v sobotu. Po jeho absolvování bude zařazen buď do kurzu pro štěňata nebo v případě dospělého psa se bude moct hlásit do běžných hodin podle rozvrhu.

3. Jaký bude rozvrh

Výuku začneme se třemi učitelkami - bude to Kačka, Světlana a Tamara. Petra se k nám připojí později, pravděpodobně na podzim.
Konkrétní rozvrh bude znám v březnu, až budeme vědět, kolik žáků bude do školičky chodit, ale bude velice podobný tomu loňskému.

Předběžně tedy (v případě většího zájmu ještě hodiny rozšíříme):

 Světlana:

Pondělí a čtvrtek odpoledne a navečer - příprava na zkoušky, poslušnost, běžné hodiny

Tamara:

Sobota celý den - běžné hodiny pro malá plemena, základní kurzy, kurzy pro štěňata

Čtvrtek dopoledne - běžné hodiny, kurzy pro štěňata

Kačka:

Neděle dopoledne - běžné hodiny a poslušnost, kurzy pro štěňata

Letos nebudete zařazeni do konkrétních hodin, můžete se hlásit, kam chcete, bude-li na hodině místo. Pokud si vyberete nějakou hodinu a budete do ní chtít chodit pravidelně, doporučuji přihlásit se na více hodin dopředu, abyste měli místo jisté. Stejně jako loni, je možné se přihlásit i odhlásit 24 hodin před začátkem hodiny, a stejně jako loni, když se neodhlásíte, kredit vám propadne.

V případě zájmu budou vypisovány specializované kurzy (příprava na zkoušky, pachové práce, rally obedience ap.). Zde budou již skupiny uzavřené, ale bude třeba absolvovat kurz vcelku (5 hodin).

4. Kolik to bude stát

Nebudeme zdražovat! Jeden kredit bude stát 210,-Kč. Nakupovat je můžete v jakémkoli objemu, pro letošní rok jsme zrušili slevu na 10 koupených hodin. Místo toho budeme každý měsíc vyhodnocovat docházku a ti nejlepší dostanou kredit zdarma.

Kredity nakoupené v roce 2023 a dříve platí do 30.6.2024, ty, které si koupíte v roce 2024 budou platit do 30.6.2025, to vše za podmínky, že budete do školičky alespoň občas chodit. V případě, že docházku přerušíte na více než 3 měsíce (mimo zimní pauzy), nevyužité kredity vám propadnou (s výjimkou vážné nemoci psa nebo psovoda).
Kredity můžete prodat jinému klientovi. Domluvte se spolu a oba mě informujte na baf@psiskolicka.cz, kredity převedu.

5. Prázdninový provoz - novinka

Protože v červenci a v srpnu míváte dovolenou nebo různé tábory a podobně, bývá také menší zájem o hodiny ve školičce. To nám komplikuje plánování rozvrhu.

Proto chceme letos zkusit nový prázdninový systém. Všichni, kdo budou chtít chodit o prázdninách do běžných hodin, si koupí nejpozději do 30.6.2024 prázdninovou permanentku. Ta bude stát 840 Kč a na její koupi bude možné použít i již zaplacené běžné kredity. S touto permanentkou bude možné se přihlašovat v průběhu července a srpna na libovolný počet běžných hodin. Běžné přihlašování pomocí kreditů nebude o prázdninách možné.

Všechny tyto informace najdete také na stránkách na Dogresu (https://psiskolickabaf.dogres.cz/) a také na Faceboku (https://www.facebook.com/psiskolicka). Budu ráda, když se také přidáte do skupiny Přátelé Psí školičky BaF v Kovalovicích


Máte-li nějaké dotazy, napište mi nebo zavolejte.
Už se na vás moc těšíme.