Kdy?

Pes dává pac

Rozvrh sestavujeme vždy na jaře a na podzim podle množství přihlášených zájemců a jejich časových možností. Cvičíme o víkendu a většinou také jeden den v týdnu i odpoledne a večer. Minimálně jeden den dopředu jsou vypsány hodiny včetně přihlášených žáčků na naší stránce na facebooku.

Kolik to bude stát?

Jedna hodina stojí 170,-Kč. První hodinu zaplatíte po jejím skončení (pokud se vám bude líbit). Další hodiny platíte vždy nejméně po třech (510,-Kč), v hotovosti nebo na účet. Zaplatíte-li najednou 10 hodin, bude vás to stát jen 1500,-Kč. Pokud se omluvíte alespoň 24 hodin předem, hodina vám nepropadne a můžete si ji vybrat příště.

Kurzy stojí také 170,-Kč za hodinu, jen musíte zaplatit 5 hodin najednou a vyčerpat je během 6 týdnů od zahájení kurzu.

V naší školičce mají slevu adoptovaní chrti, platí jen 100,-Kč za hodinu. A pokud jste si vašeho pejska adoptovali v posledních šesti měsících, máte u nás 3 hodiny zdarma.

Můžete získat také hodiny zdarma – za pomoc při jarních a podzimních brigádách, za výrobu nebo opravu překážek, za ptačí budky, za pomoc při jarním závodě pro malá plemena ve Zbraslavi nebo při podzimním Falcově memoriálu v Kovalovicích.