2. ročník Falcova memoriálu se blíží

ikona RSS 2. ročník Falcova memoriálu se blíží

Tradičně první neděli v listopadu proběhne v Psí školičce BaF v Kovalovicích školní závod - Falcův memoriál, tentkrát již 2. ročník.

Do konce týdne zveřejním podrobné propozice, ale počítejte s podobným průběhem, jako v roce 2012.  Závodníci budou předvádět poslušnost (základní povely), obratnost (překážky), šikovnost (triky), znalosti (z oboru kynologie) a bude i překvapivá disciplína. Vyhlásíme nejsympatištějšího účastníka, budou ukázky činností se psy a samozřejmě tombola.

Stejně jako loni bude závod otevřený, to znamená, že zbudou-li místa, mohou se přihlásit i pejsci, kteří do naší školičky nechodí. Stejně jako loni bych chtěla, aby to bylo veselé a mimořádné ukončení školního roku (něco jako školní akademie :-) ), takže předpokládám, že se přihlásíte ve velkém počtu a rodinní příslušníci přijdou dělat obecenstvo. 

V prvním termínu (do 20.10.2013) se budou hlásit žáci naší školičky včetně těch z Jihlavy a Soběšic. Za žáka školičky považuji pejska, který je zapsán do nějaké třídy a byl v září a říjnu letošního roku alespoň 3x na hodině. Počet míst je omezen, tak neotálejte. Hlaste se nejlépe na mail baf@psiskolicka.cz, v propozicích bude napsáno, jak uhradit startovné.

Od 21.10.2013 otevřeme startovní listinu i pro týmy, které do naší školičky nechodí. Upozorňuji, že závod je určen pouze pro pejsky, kteří nemají složenu žádnou zkoušku! 

Určitě budu také potřebovat pomocníky, jednak přímo na den závodů (organizace, vaření a distribuce čaje, topení v kamnech v chajdě atd.), jednak na přípravu sadu na závody (úklid, listí, oprava překážek apod.), která proběhne pravděpodobně v pátek 1.11.2013 odpoledne. Pokud by někdo mohl např. dopředu vytisknout diplomy nebo bodovací tabulky, sehnat silnější pytle na odpadky nebo máte možnost půjčit větší hrnec na čaj, případně třeba plastový zahradní nábytek, nebo upéct něco dobrého pro pořadatele, budu taky moc ráda. Tak se hlaste, odměnou jsou opět volné hodiny do školičky na příští rok. :-)


Hledáme také sponzory, kteří by závodníků přidali něco do "výherních" balíčků - mohou to být i různé reklamní předměty. Máte-li ve svém okolí organizaci nebo firmu, která vyvíjí nějakou činnost, která souvisí se psy, a měla by zájem se na závodech prezentovat, ať mi napíše na mail a domluvíme se.

A PŘIMLUVTE SE NĚKDE NAHOŘE, AŤ NÁM NEPRŠÍ A AŤ TROCHU PŘITOPÍ!!!