Chrtí speciálka

ikona RSS Chrtí speciálka

Tak se nám to přece jen podařilo. Nechala jsem vzkaz, že hledáme chrtí kamarády a kamarádky na jednom psím fóru a dostala jsem se až na fórum lidí, kteří se zabývají adopcí chrtů. Tady už se mezi sebou domluvili páníčci z Brna a okolí. A tuto neděli odpoledne poběhla první seznamovací hodina ve speciální chrtí třídě. Přivítali jsme v ní Molly se svou aristokratickou kamarádkou Annie, která nás pozorovala z bezpečné vzdálenosti. Dorazil Blacky a radostně se s holkama přivítal. Poslední s trochou bloudění Dakota.

Myslím, že se pejskům v sadu líbilo. Běhali čuchali, prozkoumávali ježčí hrad. Paní učitelka Martina se pokoušela zjistit nějaké informace o jednotlivých žácích, aby si mohla připravit nějakou strategii. Bylo to jako když se ve třídě s dětmi, které jsou extrémě nadané na sport a nic moc jiného je nebaví, snažíte přijít na to, jak je naučit násobilku nebo vyjmenovaná slova. 

Počasí sice nebylo zrovna vlídné, v jednu chvíli se páníčci museli ukrýt před deštěm,  ale pejskům to vůbec nevadilo. Doufám, že se budou scházet co nejčastěji.

Chrtí speciálku povede paní učitelka Martina a v rozvrhu mají vyčleněn čas ve 14 hodin vždy v neděli. Pokud budou další zájemci,  stačí se ozvat na některý z kontaků naší školičky.