Dárkové poukazy na rok 2023

ikona RSS Dárkové poukazy na rok 2023
Vánoce se rychle blíží. A po nich přijde rok 2023. V letošním roce nám přálo počasí, přihlásilo se vás hodně a také závod se podařil. Doufám, že nový rok bude také příznivý.

Jako vždy touto dobou, i letos jsem pro vás připravila nabídku výhodného nákupu hodin v naší Psí školičce BaF v Kovalovicích na rok 2023.

Nachystala jsem pro vás oblíbené Dárkové poukazy (tentokrát na kredity), které můžete dát pod stromeček svému pejskovi, nebo třeba některému kamarádovi, aby si naši školičku se svým čtyřnohým kámošem vyzkoušel.

Poukaz si můžete objednat na e-mailové adrese baf@psiskolicka.cz, a to do 16.12.2022 včetně. Napíšete mi, jaký poukaz chcete. Já vám pošlu číslo účtu, variabilní symbol a částku. Po zaplacení dostanete poukaz ve formátu pdf nebo jpg mailem, abyste si ho mohli vytisknout a abychom ušetřili poštovné.

Ten, kdo poukaz dostane jako dárek, se na jaře rok 2023 přihlásí k docházce a v přihlášce uvede číslo poukázky. Kredity mu budou ihned připsány. Kredity z poukazu se musí připsat do Dogresu do 30.6.2023. Pro jejich platnost pak budou platit běžná pravidla jako pro ostatní kredity (viz níže).

A kolik to stojí?

* poukaz na 10 kreditů ... 1.600,-Kč
* poukaz na 5 kreditů ... 900,-Kč
* poukaz na 1 kredit ... 180,-Kč

!!! Prosím, neposílejte peníze opakováním platby. Musím vám poslat VARIABILNÍ SYMBOL a platba musí jít na správný (nový) účet. Děkuji.

Přeji hezké a klidné přípravy na vánoce.

Tamara Šamánková
Psí školička BaF

PLATNOST KREDITŮ
Všechny kredity, které máte nebo si je zakoupíte v roce 2022, platí i v roce 2023, pokud jste byli ve školičce alespoň 1x ve 2. pololetí 2022.
Klienti, kteří byli ve školičce naposledy v prvním pololetí (do 30.6.2022) a ti, kdo již do školičky chodit nechtějí, mají možnost své kredity prodat spolužákům, a to do 31.12.2022. Potom jim kredity propadnou.
K prodeji můžete použít příspěvek BAZAR KREDITŮ, který najdete na našich stránkách na facebooku. Pokud se spolu domluvíte, stačí, aby mi to obě strany potvrdily, a kredity převedu.