Dárkové poukazy pro sezónu 2020

ikona RSS Dárkové poukazy pro sezónu 2020
Dobrý den!
Protože se vánoce blíží, chci vám i letos nabídnout možnost výhodného nákupu hodin v naší Psí školičce BaF v Kovalovicích na rok 2020.

Nachystala jsem pro vás oblíbené Dárkové poukazy, které můžete dát pod stromeček svému pejskovi, nebo třeba některému kamarádovi, aby si naši školičku se svým čtyřnohým kámošem vyzkoušel.

Poukaz si můžete objednat na e-mailové adrese baf@psiskolicka.cz, a to do 16.12.2019 včetně. Pošlu vám číslo účtu a variabilní symbol, pod kterým zaplatíte částku podle vybraného druhu poukazu.

Možnosti převzetí:
1. Standardně bych chtěla poukaz ve formátu pdf posílat mailem, abyste si ho mohli vytisknout a abychom ušetřili poštovné.
2. Určitě bude možnost vytištěný poukaz vyzvednout u mě doma - Brno Řečkovice, Ladova 21
3. Také mohu vytištěný poukaz dovézt na případné hodiny pro otužilce, ale nevím, jestli do vánoc nějaké budu mít.
4. Budete-li chtít poslat poukaz poštou, pak prosím o navýšení částky o 20,-Kč

Ten, kdo poukaz dostane jako dárek, se na stejné e-mailové adrese naší školičky na jaře roku 2020 domluví, do jaké hodiny bude chodit. Pokud poukaz dostane pejsek, který již do školičky chodí, při nejbližší hodině po Novém roce odevzdá poukaz své paní učitelce, a ta mu hodiny přepíše do průkazky. Hodiny na poukazu se musí vybrat v roce 2020. Pokud byste hodiny z nějakého důvodu v roce 2020 nemohli vybrat, můžete je přenechat jinému spolužákovi.

A kolik to stojí?

* poukaz na 10 běžných hodin ... 1.500,-Kč
* poukaz na 5 běžných hodin ... 800,-Kč
* poukaz na 1 běžnou hodinu ... 170,-Kč

Přeji hezké a klidné přípravy na vánoce.