FALCŮV MEMORIÁL - PODROBNOSTI K ZÁVODU

ikona RSS FALCŮV MEMORIÁL - PODROBNOSTI K ZÁVODU

Harmonogram závodu (přibližný):

8.30-9.00 Prezentace závodníků k Závodu ZOP, trénink

9.00-11.00 Závod v poslušnosti dle ZOP

11.30 Vyhlášení výsledků Závodu v poslušnosti dle ZOP

12.00-12.30 Prezentace závodníků k Závodu pro šikovné pejsky

12.30-15.00 Závod pro šikovné pejsky

15.00-16.00 Přestávka - ukázka dogdancingu

16.00 Vyhlášení výsledků Závodu pro šikovné pejsky

Dopoledne proběhne Závod podle ZOP. Závodníci přijedou v 8.30 hodin, zaregistrují se a mohou si vyzkoušet cvičební plochu. Diváci, kteří budou chtít sledovat tento závod, se dostaví nejpozději v 9.00 hodin. Potom již nebudou žádní diváci vpuštěni přední branou až do ukončení závodu. Bude umožněn příchod zadní brankou. Prosím, nepřijíždějte auty mezi 9 a 11 hodinou k hlavní bráně, rušili byste psy při výkonu.

Odpoledne bude Závod pro šikovné pejsky. Na tento závod můžete přijíždět asi od 11:45 hodin. Zaregistrujete se, vylosujete si startovní čísla, můžete si vyzkoušet překážky. Ve 12.30 hodin bude prohlídka plochy a instruktáž k závodu a pak hned začneme závodit. Předpokládám, že kolem 15 hodiny by měli mít všichni závodníci splněno na všech stanovištích. Následovat bude hodinová přestávka, ve které budou rozhodčí počítat výsledky a vypisovat diplomy. Žák naší školičky Bruno spolu s Petrou předvedou dogdancingovou sestavu. Od 16 hodin budeme vyhlašovat výsledky tak, abychom mohli do 17 hodin (za světla) závod ukončit.

Vstupné:

Závodníci mají samozřejmě zaplaceno startovné. Diváci platí 20,-Kč dospělí, 10,-Kč děti (nebo dobrovolně více ;-) )nebo něco do sbírky pro 1. Plyšový útulek. Vybrané vstupné bude také předáno útulku.
Každý divák dostane po zaplacení vstupného lístek pro hlasování o Nejsympatičtější tým.

Občerstvení:

Závodníci a diváci se mohou zahřát teplým čajem, kávou nebo polévkou. Možná budou nějaké buchtičky :-) Přineste si, prosím, hrníčky, misky a lžičky. Zisk z občerstvení bude také předán 1. Plyšovému útulku.

Parkování:

Přímo u sadu není dostatek parkovacích míst, často tu projíždějí zemědělské stroje a možná bude bláto. Můžete ale zaparkovat dole podél asfaltové silnice nebo u plechového plotu u Sběrných surovin.

A víte, jak najdete naši školičku? Na stránce levo nahoře je odkaz, kde máte mapu :-)