Hurá!!! Prázdniny!

ikona RSS Hurá!!! Prázdniny!

Zatímco v jiných školách a školičkách prázdniny znamenají přerušení činnosti a slastné lenošení, my víme, že pejsci žádné prázdniny nepotřebují. Chtějí si hrát v květnu stejně jako v červenci. Naopak páníčci mívají obvykle o prázdninách více času, a to je nejlepší příležitost, jak posílit vztah se svým čtyřnohým kámošem, zablbnout si a taky se něco přiučit.

Naše Psí školička BaF v Kovalovicích je v provozu celý červenec a srpen. Nabízíme vám možnost vyzkoušet si právě přes prázdniny, jestli by se vám u nás líbilo.

Můžete se přihlásit do některé z volných „přihlašovacích" hodin nebo přijít (po domluvě) s někým, kdo už navštěvuje nějakou pravidelnou hodinu. Nebude-li se vám hodina líbit a už nebudete chtít přijít, nezaplatíte nic. Pokud, jak doufám, budete spokojeni, zaplatíte 150,-Kč za hodinu.

V SOBOTU ráno začínáme sportovní hodinou pokročilých menších pejsků, dopoledne máme dvě hodiny zaměřené spíše na poslušnost (střední a větší psi). Tyto hodiny vede Kačka.

V NEDĚLI dopoledne cvičí větší psi a štěňata s Danielou. Navečer pak saluky a adoptovaní chrti s Tamarou. Od 15 do 17 hodiny jsou volné hodiny s Tamarou (jedna pro větší a jedna pro menší psy), do kterých se můžete přihlásit. Hodina bude, pokud se do ní přihlásí alespoň 3 psi.

V ÚTERÝ od 17 hodin je běžná hodina pro větší psy, na ně navazuje běžná pro menší psy. Od 19.30 je zase „přihlašovací" hodina pro nepravidelné žáčky. Úterní hodiny vede zase Kačka.

Na hodiny se můžete přihlásit na našich stránkách na facebooku nebo mailem na baf@psiskolicka.cz, a to nejpozději 24 hodin před začátkem hodiny. Do přihlášení uveďte své telefonní číslo, abychom se s vámi mohli domluvit, pokud by například bylo špatné počasí.

A máme pro vás ještě jednu prázdninovou akci:
Kdo přijde mezi 1.7. a 31.8. do školičky 3x, získá jednu hodinu zdarma. Podmínkou je, že takto získanou hodinu si musíte vybrat do 31.8. Ti nejpilnější to mohou zvládnout i 2x!!!