INFORMACE PRO NOVÁČKY

ikona RSS INFORMACE PRO NOVÁČKY

Pokud máte zájem o registraci do Psí školičky BaF v Kovalovicích, přináším vám důležité vstupní informace.
Na konci tohoto textu najdete odkaz na přihlášku. Je na konci proto, abyste si pozorně přečetli text, který předchází ;-) . Pokud něčemu nerozumíte, napište mi na baf@psiskolicka.cz

A co máte tedy udělat?
- přečtěte si pečlivě informace o základním kurzu, případně kurzu pro štěňata
- vyplňte přihlášku na konci tohoto textu
- mailem dostanete další info o registraci do systému Dogres, způsobu placení a přihlášení se
- dostanete info o termínu pořádání základního kurzu (pravděpodobně duben), který je pro všechny nováčky povinný
- po jeho absolvování se s vámi domluvím, do jaké třídy byste mohli nastoupit (máte-li psa staršího 6 měsíců), nebo do kterého kurzu pro štěňata budete zařazeni (máte-li psa mladšího 6 měsíců)

ZÁKLADNÍ KURZ
Všichni nováčci musí absolvovat Základní kurz. V něm se seznámíte s naší školičkou, organizací hodin, dozvíte se, co máte nosit s sebou, jak se na hodiny připravovat a také se naučíte několik základních postupů pro práci s vaším psem. Po skončení kurzu budete mít dostatek informací, abyste se rozhodli, jestli se vám bude v naší školičce líbit a budete pokračovat, nebo vám to nevyhovuje a rozloučíme se.
Kurz má 2 hodiny (1h týdně + 1 náhradní termín), tedy 3 týdny, a celý stojí 210,-Kč. Po absolvování kurzu (2 hodiny) budete zařazeni do běžných hodin nebo kurzu pro štěňata.
Jednotlivé běhy kurzu zahajujeme podle počtu zájemců, obvykle 1x za měsíc.
Kurz probíhá obvykle v sobotu a vedu ho já.
Máte-li štěňátko, je nutné, aby před nástupem do školičky mělo dokončené očkování. Poraďte se se svým veterinářem, kdy může do velkého kolektivu psů.

KURZ PRO ŠTĚŇATA
Kurz je povinný pro všechna štěňata do 6 měsíců věku. Kurzy povedou všechny učitelky (budou tedy v různou dobu podle počtu a požadavků zájemců), jednotlivé skupiny budou mít maximálně 6 účastníků a budou rozděleny podle velikosti.
Kurz trvá 5 hodin. Tyto hodiny je nutné vychodit souvisle s možností jedné náhrady. Kurz tedy bude trvat vždy 6 týdnů. Kurz stojí 1050,-Kč.
Dopředu upozorňuji, že nepůjde o volné pobíhání a hry štěňat! Nejdůležitější bude přivyknout štěně na práci (v krátkých intervalech) a komunikace se svým páníčkem tak, aby pak mohl pokračovat v běžných hodinách nebo kurzech.

Budu vás postupně zahrnovat dalšími informacemi, proto je důležité, abyste sledovali mail, který vyplníte do přihlášky.

Další informace můžete najít také zde:

https://www.facebook.com/psiskolicka
https://psiskolickabaf.dogres.cz/

A TADY JE KONEČNĚ TA PŘIHLÁŠKA (klikněte) 

 

Těšíme se na vás.

Tamara Šamánková
Psí školička BaF
mobil: 605 211 663