Konec školního roku v naší školičce

ikona RSS Konec školního roku v naší školičce
Před námi je víkend, kterým obvykle uzavíráme hlavní školní rok v naší školičce.
Pravidelné hodiny již tuto sobotu (31.10.) a neděli (1.11.) nebudou, pokud se nějak individuálně nedomluvíte se svými učitelkami na sobotu dopoledne.

V sobotu od 13 hodin bude v sadu probíhat brigáda. Chcete-li se zúčastnit, budu moc ráda. Za pomoc můžete získat volné hodiny do školičky - za dvě hodiny práce, jedna hodina ve školičce.
A co budeme dělat?
- úklid chaty před zimou
- hrabání listí
- oprava plotu
- oprava překážek
- hrabání listí a příprava sadu na zimu
- prořezává suchých větví na stromech
- čištění a oprava ptačích budek
- příprava sadu na závody
Můžete si vybrat, jakou práci chcete. A budu moc ráda, když si přinesete nářadí a náčiní a pracovní rukavice.
Prosím, napište mi na mail, že na brigádu přijdete, ať vím, s kolika lidmi mám počítat.
Chcete-li vzít s sebou svého psa, nejprve mi zavolejte, nechtěla bych, aby tam vznikaly nějaké konflikty a abychom více nehlídali psy, než pracovali.

V neděli proběhnou závody - 4. ročník Falcova memoriálu.
Pokud jste přihlášeni, dostali jste mailem popis cviků.
Nechcete-li závodit, přijďte alespoň jako diváci. Při závodě probíhá sbírka pro staré a nemocné pejsky a vstupenkou na závod je buď jakákoli věc do sbírky, nebo finanční příspěvek.
Dopoledne od 9 hodin bude závod podle ZOP, odpoledne od 13 hodin Závod pro šikovné pejsky. Diváci mohou přijít kdykoli během dne. Autem k bráně přijíždějte pouze do 9.30 hodin a pak od 12 do 13.30 hodin, abychom nerušili závodníky. Parkování nahoře zvažte, místa určitě nebude dost pro všechny a cesty používají zemědělci. Parkovat je možné dole podél silnice nebo u Sběrných surovin. Bude otevřena i zadní branka (za chatou), takže vstup bude možný i tudy.
Pokud můžete, vezměte si skládací židličku. Přinesete-li si hrnek, dostanete čaj nebo kafe, na místě budeme grilovat klobásky, které si budete moct koupit.

V listopadu již nebudou (kromě dogdancingu a poslušnosti pro malá plemena) žádné pravidelné hodiny.
Přes zimu se budeme scházet na hodinách pro otužilce. Budu je vypisovat na facebook, vždy na sobotu nebo neděli kolem poledne. Nemáte-li na FB přístup, ozvěte se na mail vždy ve čtvrtek, napíšu vám, kdy hodiny budou. Hodiny povedu já nebo Kačka a budou rozděleny na velké a menší psy.