Majáles pro pejsky a jejich páníčky

ikona RSS Majáles pro pejsky a jejich páníčky

Ve středu 5.5.2010 odpoledne v areálu Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně na ulici Palackého proběhne již tradiční Majáles. Jeho součástí bude i program, který připravuje Kynologický klub VFU Brno. Uvidíte ukázky psích sportů a můžete si zasoutěžit na Voříškiádě.

Program:

13:00 začíná „koňský program" (na pískové jízdárně), a to v podobě ukázek přirozeného výcviku koně, jízdní policie ČR, lukostřelby ze sedla, drezúry či voltiže.
14.30 - 15:30 ukázka psích sportů AGILITY
16:30 - 17:30 soutěž pro návštěvníky VOŘÍŠKIÁDA
18:30 - 19:15 ukázka psích sportů DOGDANCING, DOGFRISBEE a FLYBALL

V průběhu odpoledne se na pódiu vystřídají čtyři hudební skupiny s pestrými hudebními styly - CORCHEN, FUNKTOMASS, FUNKSHMAKERS a KOFE - IN.

Mezi vystoupením kapel budou probíhat soutěže o ceny, návštěvníci budou mít možnost načerpat síly ve speciální čajovně nebo si zdarma barvami na textil vytvořit originální tričko. V rámci akce bude uspořádána sbírka na adopci zvířat ze ZOO Brno nebo akce s názvem palačinky pro UNICEF. Po 22. hodině vyvrcholí den již tradiční večerní fireshow.

A jak to bude s Voříškiádou?

Soutěžit se bude ve 3 kategoriích: kříženci, psi bez PP a psi s PP. Jsou připraveny i ceny :)

Soutěž se bude skládat ze 2 kol, kdy první obnáší představení a předvedení pejska, v druhém budete mít prostor pro ukázku nejlepšího psího kousku - může jít o cvik poslušnosti, prvek z tance se psem či cokoliv, co Váš pejsek svede a čím budete chtít oslnit porotu, která bude Vaše počínání během celé soutěže bodově hodnotit :).

Poplatek za účast: 20,-Kč splatný mezi 16.00-16.20h na cvičáku (jeho umístění zde).