Placení a docházka v roce 2019 (26.2.2019)

ikona RSS Placení a docházka v roce 2019 (26.2.2019)
PLATBY

Letos budeme muset trošku zdražit.
Hodina ve školičce bude stát 190,-Kč. Druhý pes se stejným páníčkem (při cvičení se střídají) zaplatí 60,-Kč. Tato cena platí pro všechny typy hodin kromě individuálních, kde se domluvíte přímo s učitelkou.
Pokud jste dostali dárkový poukaz nebo máte předplacené hodiny z loňského roku, nic nedoplácíte.

Platí se minimálně po třech hodinách tak, aby byla vždy alespoň jedna hodina zaplacená dopředu. Úplně první hodinu zaplatíte pouze tehdy, pokud se vám bude ve školičce líbit a budete chtít pokračovat. Platit můžete převodem na účet nebo hotově přímo paní učitelce.

Můžete také získat hodiny „zdarma" nebo slevy:
- zaplatíte-li 10 běžných hodin najednou, bude vás to stát jen 1700,-Kč
- pokud jste si půl roku před nástupem do školičky vzali pejska z útulku (nutný doklad), máte u nás 3 hodiny zdarma
- další volné hodiny můžete získat, pokud se zapojíte do brigád, které v sadu budeme pořádat, stanete se pomocníky při některých akcích, které pořádáme, nebo pokud můžete školičce pomoci s některými pracemi. Za 2 hodiny brigády je jedna hodina ve školičce zdarma, u ostatních činností se domluvíme individuálně.

DOCHÁZKA

1. Budete zařazeni do konkrétních tříd a učit vás bude konkrétní paní učitelka.

Každý dostane průkazku (ti, co již chodili, budou pokračovat se starou). Do průkazky se zapíše počet zaplacených hodin a vždy na konci hodiny se v průkazce označí, že hodina byla vyčerpána.

2. Z hodiny se můžete klidně 24 hodin předem omluvit. Ideální omluvenka je smskou na telefon paní učitelky, ke které máte přijít, a to s uvedením vašeho jména, jména psa a nejlépe i hodiny, ze které se omlouváte. Facebook je trochu nepraktický, ne vždy je možné kontrolovat všechny komentáře, občas se stane, že některý není vidět. Pokud nepřijdete bez omluvy, hodina vám propadá. TOTO OPATŘENÍ SE LETOS BUDE DŮSLEDNĚ DODRŽOVAT!

Samozřejmě, že pokud dojde k náhlému zdravotnímu problému vás nebo vašeho psa, může paní učitelka výjimečně hodinu omluvit také, ale předpokládá se, že něčemu takovému nebude docházet často a že ji budete informovat co nejdříve.

3. Jestliže na hodinu nepřijdete 3x za sebou (i když se omluvíte), vaše místo nabídneme jinému zájemci. Můžete pak v docházce pokračovat, ale jen v hodinách, kde pro vás bude místo. Toto opatření slouží k vyřešení situace, kdy nováčci čekají na zařazení, a již zařazení klienti se z hodin omlouvají.

4. Pokud máte zájem o speciální hodiny (ne běžné), počítejte s tím, že bude nutné, abyste docházeli pokud možno pravidelně a také doma se psem pracovali. Paní učitelka bude každou hodinu postupovat o kousek dál (jako v opravdové škole), a kdybyste přišli jen jednou za měsíc, byli byste pozadu.

5. Do hodiny nemohou chodit háravé feny a nemocní psi. Zde důrazně upozorňuji na nevhodnost účasti se psem, který má kašel nebo průjem.