Podzim 2022

ikona RSS Podzim 2022

Milí žáci!
Náš pravidelný provoz podle rozvrhu končí v neděli 30.10.2022. Zde najdete několik informací o pozimním a zimním provozu naší školičky.

1. Začínají hodiny pro otužilce.

Dohodly jsme na přibližném schématu.

Světlana - pondělí odpoledne (jedna hodina pro zkouškaře, jedna hodina běžná)

(Světlana Zouharová, mobil: 773 457 656, mail: skarfusova@gmail.com)

Petra - pátek odpoledne (běžná hodina)

(Petra Obhlídalová, mobil: 728 576 821, mail: petra.odlozilova@seznam.cz)

Tamara - sobota kolem poledne (jedna běžná hodina pro malá plemena, jedna pro velká plemena)

(Tamara Šamánková, mobil: 605 211 663, mail: baf@psiskolicka.cz)

Kačka - neděle kolem poledne (běžné hodiny pro střední a větší plemena)

(Kateřina Nováková, mobil: 725 774 320, mail: daraww@post.cz)

Na přihlašování se nic nemění, budete se hlásit přes Dogres a „platit" kredity. Jen hodiny většinou nebudou vypsány na delší dobu dopředu, ale vypíšeme je několik dní předem, obvykle podle počasí případně stavu terénu ve školičce. Sledujte tedy náš tréninkový kalendář. Hlásit se můžete do všech vypsaných hodin, pokud je tam volno. Ovšem setkáte se samozřejmě s jinými psy, než se kterými jste chodili podle pravidelného rozvrhu.

Uzávěrka pro přihlašování do hodiny je 24 hodin před začátkem. Po uzávěrce se podle počtu přihlášených učitelka rozhodne, jestli budou 2 hodiny, jedna nebo žádná. O případných změnách budete informování nejčastěji mailem (SLEDUJTE HO!), případně SMS zprávou. V případě nejistoty si můžete zavolat paní učitelce, která hodinu vede.

Upozorňuji všechny zájemce, že v tomto období je v sadu opravdu hodně zima a obvykle i bláto. Doporučujeme parkovat dole u silnice nebo u sběrných surovin a dojít pěšky. V zimním období také není možné používat WC.

Bude-li blátivá zima bez sněhu, bude po novém roce možná nutné výcvik přerušit, abychom si uchovali alespoň nějaký základ trávníku na jaro.

2. Platnost kreditů

Všechny kredity, které máte nebo si je zakoupíte, platí i v roce 2023, pokud jste byli ve školičce alespoň 1x ve 2. pololetí 2022.

Klienti, kteří byli ve školičce naposledy v prvním pololetí (do 30.6.2022) a ti, kdo již do školičky chodit nechtějí, mají možnost své kredity prodat spolužákům, a to do 31.12.2022. Potom jim kredity propadnou.

K prodeji můžete použít příspěvek BAZAR KREDITŮ, který najdete na našich stránkách na facebooku. Pokud se spolu domluvíte, stačí, aby mi to obě strany potvrdily, a kredity převedu.

3. Dárkové poukázky k vánocům

V listopadu a první polovině prosince bude možné objednat si dárkové poukaz, které můžete dát pod stromeček svému pejskovi, nebo třeba některému kamarádovi, aby si naši školičku se svým čtyřnohým kámošem vyzkoušel.

Poukazem bude moci uhradit 1, 5 nebo 10 kreditů pro sezónu 2023 za zvýhodněné ceny.

4. Sezóna 2023

Praktický začátek sezóny je závislý na počasí a stavu terénu. Podle zkušeností z minulých let počítám s polovinou dubna, nejpozději na počátku května.

Podrobnosti a informace o přihlašování očekávejte ve druhé polovině února.

Přeji vám i nám, aby bylo na podzim pěkné počasí a ještě jsme si užili zábavu ve školičce.