Podzim 2023 v Psí školičce

ikona RSS Podzim 2023 v Psí školičce

Skončilo období dovolených, školních prázdnin a vysokých teplot.

Naše školička má prázdniny až v zimě a právě podzim bývá období, ve kterém se snažíme předat ještě co největší množství znalostí a zkušeností našim klientům a také hezky ukončit sezónu.

 A co se bude na podzim dít?

1. Hodiny budou podle více méně pravidelného rozvrhu probíhat do konce října. Doufáme, že počasí bude milosrdné a nebude moc pršet. Postupně se bude zkracovat den a tím bude ubývat i odpoledních hodin. Velký skok nastane v neděli 29.10., kdy se přechází na zimní čas a slunce bude zapadat v 16.30 a dříve.

2. Od 1.11.2023 začíná zimní provoz naší školičky. Hodiny budou učitelky vypisovat podle počasí a odpoledního světla (máme i reflektory), bude jich tedy určitě méně. S příchodem nízkých teplot budou vypisovány tzv. hodiny pro otužilce - v sadu je opravdu hodně zima zvláště, když fouká vítr. Určitě se budeme snažit cvičit se štěňaty větších plemen a se všemi, kdo se připravují na nějaké zkoušky

3. Přihlášky na další sezónu začínáme přijímat v únoru, běžný rozvrh začíná podle počasí, většinou v polovině dubna.

4. Každý rok pořádáme k ukončení sezóny školní závod. Je to vyvrcholení naší i vaší práce, možnost ukázat, co jste se naučili, a také získat hromadu krásných odměn od našich sponzorů. Letos se bude konat v neděli 15.10.2023. Podrobnosti k závodu, který se jmenuje Falcův memoriál, dostanete v průběhu září mailem a najdete je také jako událost na Facebooku. O minulých ročnících si můžete přečíst na našich stránkách www.psiskolicka.cz

5. Pokud už pokračovat v Psí školičce nechcete, podívejte se sem: https://psiskolickabaf.dogres.cz/pages/371 a postupujte podle návodu.
Přeji nám všem krásný podzim, plný sluníčka, a volného času pro našeho psího kamaráda.