Přihlášky do školičky - 2020

ikona RSS

Milí žáci!

Blíží se začátek 12. sezóny v naší Psí školičce BaF v Kovalovicích.

V předchozích příspěvcích jste se mohli seznámit s nabídkou aktivit, které pro vás připravujeme a také se s našimi učitelkami.

A teď už se konečně můžete přihlásit.

Po kliknutí na odkaz vstoupíte přímo do přihlášky. Nejprve vyplňujete údaje o pejskovi. Pokud vyplníte i číslo čipu a informaci o tom, kde je čip registrovaný (ve kterém registru), po zkontrolování těchto údajů získáte jednu hodinu zdarma.

Potřebujeme také informace o vás. Uvádějte, prosím, mail a telefonní číslo, které opravdu používáte, abychom vás mohli kontaktovat například při náhlém zrušení hodiny.

Ve třetí části přihlášky si budete vybírat, o jaký druh hodiny máte zájem, jestli chcete chodit ke konkrétní paní učitelce a také, jaké časy jsou pro vás vhodné a kdy naopak nemůžete. Můžete si vybrat samozřejmě více možností, jenom potom na konci do poznámky uveďte, jestli chcete chodit pouze na jednu hodinu nebo vícekrát týdně.

Přihlášky budeme přijímat do 20.3.2020 a potom se pokusíme vytvořit rozvrh. Konkrétní hodiny a časy vzniknou podle toho, kolik zájemců a do jakých hodin se přihlásí.
Pravidelné hodiny začnou asi v polovině dubna, bude záležet na počasí a terénu.

PŘIHLÁŠKA