Připravte se - 11. dubna startujeme rok 2010!

ikona RSS Připravte se - 11. dubna startujeme rok 2010!

Zdravím všechny žáčky a jejich páníčky a paničky a doufám, že už se těšíte na příští neděli. To totiž začínáme s hodinami v Psí školičce BaF. Tento víkend už byla zelená tráva a také příjezdová cesta byla v pořádku.

Začneme v 9.30 hod. Sportovní třídou, v 11 hodin se podíváme, jak jsou na tom Prvňáci S, a ve 12.30 hodin se tu budou hemžit Předškoláci S. Odpoledne ve 14 hodin přijde speciální chrtí sestava a den ukončíme v 15.30 s Prvňáky L.

Všichni, kdo se přihlásili, dostanou tento týden ode mě mail s pozvánkou a dalšími informacemi. Ti, kdo chodili loni, si přinesou průkazky a budou pokračovat. Nováčci dostanou průkazky nové.

Kdo přijde poprvé a jede autem, odbočí (ve směru Brno - Vyškov po staré) za Starou Poštou doleva směr Kovalovice. Pak se bude dívat pořád vleva a až uvidí v poli sad, tak to je ono.

Dá se přijet i integrovanou dopravou. Je to autobus 702, který jezdí od Tesca (ul. Úzká) v neděli v 8.15, 9.45 a pak vždy ve třičtvrtě. Cesta trvá 35 minut. Vystoupíte na zastávce Kovalovice - obecní úřad. Pokračujete ve směru jízdy autobusu, pak se dáte doprava a doleva až vyjdete z obce. Za posledními domy vpravo v poli uvidíte sad. Cesta blíže k obci bývá blátivější, pokud popojdete, druhá cesta bude lepší. Od autobusové zastávky je to asi 1 km.

Když si v hlavní nabídce na těchto stránkách najdete „Kde to je?", bude tam i mapa.

Takže teď už jen aby nám vyšlo počasí!

P.S.:
Pokud se k nám chcete připojit a nejste přihlášeni, kontakty najdete vlevo od tohoto textu.