Připravujeme pátou sezónu

ikona RSS Připravujeme pátou sezónu
Venku sice mrzne a leží sníh, ale když vykoukne sluníčko a začnou štěbetat kosáci, můžeme si představit, že za měsíc už bychom třeba mohli začít cvičit.

Naše školička je určena pro páníčky, kteří nemají ambice na velké závody, skládání vrcholových zkoušek a účast v soutěži „Česko hledá talent". Je tady hlavně pro pejsky. Pro všechny, kteří nechtějí jen ležet na gauči, chtějí se potkávat s čtyřnohými kamarády, vyzkoušet si nějakou překážku, naučit se, jak co nejlépe vycházet se svým dvounohým partnerem, a třeba nacvičit nějaký zábavný trik. A když píšu pro všechny, myslím tím všechny velikosti, rasy, křížence, barvy. U nás se na vás nikdo nebude dívat skrz prsty, protože je váš pes moc malý, velký, zubatý, střapatý nebo ušatý. Začít můžete, i když váš pejsek už není štěňátko. Budete se divit, jak se po pár hodinách změní.

Nabízíme bezpečný oplocený sad s překážkami pro menší i větší psy a zkušené učitelky. V naší školičce jsou „žáci" zařazeni do tříd podle velikosti, věku a rozsahu již zvládnutých znalostí. V každé třídě je 5 až 7 pejsků. Kromě běžných tříd nabízíme také speciální třídy pro adoptované chrty, v případě zájmu vám můžeme pomoci pejska připravit také na základní zkoušky z poslušnosti.

Pro letošní rok nabízíme možnost otevření třídy pro páníčky, kteří hovoří anglicky. Paní učitelka Katka může vést hodiny v angličtině, a tak se nemusíte obávat, že nebudete pokynům a informacím rozumět.

Dále nabízíme vytvoření třídy pro malé páníčky. Pokud je vašemu dítěti 10 až 18 let, má svého psa a myslíte si, že se bude cítit lépe mezi svými vrstevníky, je tohle ta pravá příležitost, jak posílit jeho vztah se čtyřnohým parťákem.

Nové třídy budou otevřeny, pokud se přihlásí alespoň čtyři zájemci.

Jedna běžná hodina stojí 150,-Kč, pro adoptované chrty 100,-Kč. Nový žáček, který přišel z útulku, dostane 3 hodiny zdarma. Zaplacené hodiny v naší školičce nepropadají (pokud svou nepřítomnost omluvíte), můžete si je vybrat kdykoli.

Výuka bude probíhat o víkendu; pokud se najde dostatek zájemců, můžeme udělat nějaké hodiny i ve všední den.

Žáčci, kteří chodili do školičky už loni, dostanou příští týden přihlášku. Vy ostatní, kteří byste to chtěli zkusit, mi napište na baf@psiskolicka.cz.

Jestli chcete vidět, jak to u nás ve školičce chodí, podívejte se na fotky a videa na našich stránkách nebo na facebooku.