Pro všechny netrpělivé :-)

ikona RSS Pro všechny netrpělivé :-)
Dostali jsme asi 70 přihlášek, na některých jsou i dva psi. Momentálně se pokoušíme to nějak porovnat do rozvrhu, který by byl přijatelný pro žáčky i učitelky.
Zatím to vypadá, že Kačka (Kateřina Nováková) bude mít hodiny v sobotu dopoledne - bude to Poslušnost pokročilí, běžná hodina ze stávajících otužilců, a dva kurzy poslušnosti.
V neděli dopoledne budu učit já (Tamara Šamánková) a prozatím to budou asi všechno běžné hodiny rozdělené podle velikosti a stáří pejsků, možná hned po ránu dáme pachové práce. Na další kurzy (obedience, dogdancing, malá plemena) se přihlásilo zatím méně zájemců, tak start těchto kurzů odložíme třeba na květen, až se všichni rozkoukají.
V neděli odpoledne povede Katka (Kateřina Kelblová) kurz agility a dvě hodiny chrtích speciálů.
Pravděpodobně budou ještě nějaké hodiny v některý všední den odpoledne (asi úterý).
Zatím to berte jako velmi předběžný nástin, jsou tam ještě nějaké nejasnosti, které musíme vyřešit.
Definitivní rozvrh bychom měli mít připravený v prvním týdnu v dubnu, kdy také všichni přihlášení dostanou informační mail. Mezi tím budu taky s některými z vás telefonovat a upřesňovat vaše možnosti.
Pravidelné hodiny budou zahájeny 15.4.2017. Je to proto, že potřebujeme, aby alespoň trošku vyrostla tráva, jinak bude po prvním víkendu ze sadu velké blátivé hřiště.