Psí školička pro páníčky - přednášky

ikona RSS Psí školička pro páníčky - přednášky

Abychom využili zimní čas, kdy nám počasí neumožňuje cvičit v sadu, nabízím vám možnost doplnění teoretických zanlostí. Připravuji pro vás malé přednášky, které by vám měly pomoci najít odpověď na otázky objevující se při soužití s vaším psím kamarádem.

Přednášky se budou konat v Brně, na adrese třída Kpt. Jaroše 18, v místnosti, kam se vejde 8 účastníků a jeden přednášející. Budou trvat 2 hodiny, z toho jedna hodina bude určená pro vlastní přednášku, ve druhé pak budete moci klást přednášejícímu své dotazy a diskutovat o daném tématu.

Přednášky jsou určeny pro klienty Psí školičky - lidi :-) a není možné na ně vzít svého psa. Cena jedné přednášky byla stanovena na 80,-Kč. To platí pro první tři přednášky, pro další možná dojde k nějaké úpravě.

První blok přednášek se jmenuje
„Na co jste se chtěli zeptat svého veterináře a nebyl na to čas"
Připravuje ho pro vás MVDr. Šestáková (paní učitelka Martina) a bude se skládat zatím ze tří témat:
1.2.2012 Psí paraziti (popis, ochrana, přenos na člověka)
8.2.2012 Kastrace feny (proč ano a proč ne, průběh, možné následky)
15.2.2012 Psí oči, uši, zuby a kůže (péče, potíže,nemoci)
Začátek vždy v 18 hodin.

Pro další přednášky se chystáme na konejšivé signály, krmení BARF, jak si vybrat štěňátko a co s ním a další. Budu moc ráda, když mi napíšete, jaká témata by vás zajímala.

Protože na přednášce může být jen 8 účastníků, prosím, abyste se mi předem přihlásili. Přednáška proběhne, pokud se přihlásí alespoň 4 lidé.