Ukončení školního roku 2014

ikona RSS Ukončení školního roku 2014
Minulý víkend jste absolvovali poslední pravidelné hodiny našeho školního roku.

Tento víkend žádné hodiny nebudou, ale v neděli 2.11. budeme mít naše školní závody - Falcův memoriál. Jste samozřejmě všichni zváni i se svými rodinami a přáteli, a to i když nezávodíte. Ještě pořád se můžete i přihlásit jak na Závody v poslušnosti podle ZOP, tak na Závod pro šikovné pejsky.

Na další víkendy budu vypisovat hodiny pro otužilce :-) To znamená, že se budete hlásit přímo mně a pokud bude dost zájemců, vypíšu vždy hodiny pro velké a malé pejsky, případně chrty. Do jedné hodiny se musí přihlásit alespoň 3 psi. Nejčastěji budou hodiny v sobotu nebo v neděli kolem poledne, v případě většího počtu zájemců můžeme vypsat na oba dny.

Můžete si také domluvit individuální hodiny u kterékoli paní učitelky (na jejím mailu nebo telefonu). Tyto hodiny jsou mimo vaše předplacené v průkazce a cenu si domluvíte přímo s učitelkou, pravděpodobně bude o něco vyšší, než běžná hodina ve školičce.

Pokud máte možnost, sledujte naše stránky na Facebooku, budou tam nejčerstvější informace. Hodiny povedu střídavě s dalšími učitelkami.
Na hodiny je zapotřebí se opravdu dobře obléci, nestyďte se obléknout i pejsky.

Až napadne sníh, nebo se hodně ochladí, budeme muset vyhlásit zimní prázdniny.

V průběhu listopadu budu ještě kontaktovat ty, kteří si objednali kalendář na rok 2015. A stejně jako loni, budete mít možnost zakoupit si dárkové poukázky na hodiny v příštím roce.

Myslím, že se nám letošní rok vydařil, i když o prázdninách nám počasí moc nepřálo. Těším se, že se s vámi uvidím zase v dubnu 2015.