Vánoce se blíží - darujte hodiny do naší Psí školičky

ikona RSS Vánoce se blíží - darujte hodiny do naší Psí školičky

A jéje, za šest týdnů už tady zase budou vánoce! Nevyšší čas myslet na dárky. Pro Haničku, pro tatínka, pro kamarádku, ale taky pro Barda, Alíka nebo Fifinku. Ale letos by to nemusela být jen žvýkací kostička nebo padesátý čtvrtý tenisák. Letos by mohli najít pod stromečkem něco originálního, něco pro zábavu pejska i páníčka, něco pro radost i poučení.

Stejně jako loni, i letos vám nabízíme Dárkové poukazy na hodiny v naší Psí školičce BaF.

Níže uvedený text platí pro Psí školičku BaF Kovalovice. Pro ceny a podmínky dárkových poukázek na hodiny do Psí školičky Baf Jihlava kontaktujte Helenu Emmerovou.

Poukaz na běžné hodiny je určen pro všechny pejsky. Nabízíme také poukazy pro adoptované chrty.

Poukaz si můžete objednat na e-mailové adrese baf@psiskolicka.cz, a to do 18.12.2012 včetně. Pošlu vám číslo účtu a variabilní symbol, pod kterým zaplatíte částku podle vybraného druhu poukazu. Poukaz pak dostanete buď poštou nebo si ho můžete vyzvednout v Brně na adrese tř.Kpt. Jaroše 18.

Obdarovaný si na stejné e-mailové adrese domluví, do jaké hodiny bude chodit. Pokud poukaz dostane pejsek, který již do školičky chodí, při nejbližší hodině odevzdá poukaz své paní učitelce a ta mu hodiny přepíše do průkazky. Hodiny na poukaz se musí vybrat v roce 2013.

A kolik to stojí?
* poukaz na 10 běžných hodin ... 1.200,-Kč
* poukaz na 5 běžných hodin ... 640,-Kč
* poukaz na 1 běžnou hodinu ... 135,-Kč
* poukaz pro adopt. chrta na 10 hodin ... 800,-Kč
* poukaz pro adopt. chrta na 5 hodin ... 425,-Kč
* poukaz pro adopt. chrta na 1 hodinu ... 90,-Kč