Zahájili jsme zápis pro 7.sezónu

ikona RSS Zahájili jsme zápis pro 7.sezónu

Protože už se blíží jaro (doufám), začínáme s přípravou na další, sedmý školní rok v naší Psí školičce BaF v Kovalovicích.

Připravili jsme pro vás řadu novinek, o kterých jste si možná již přečetli na našich webových stránkách. Kromě běžných a chrtích hodin zahájíme speciální kurzy, kde si můžete vždy po 5 hodinách vyzkoušet, jestli by vám šly a bavily vás některé psí sporty.

Letos se tedy můžete přihlásit do těchto tříd:

BĚŽNÁ TŘÍDA
Pejsci jsou rozděleni podle velikosti, stáří, případně pokročilosti. V každé třídě je 4-6 pejsků. Žáčci se učí, jak se chovat k ostatním lidem i psům, a páníčci, jak naučit svého čtyřnohého parťáka vše, co je nutné pro spokojený život. Učíme se odměňovat pamlsky i hračkou, chodit na vodítku i přinášet předměty, nosit košík i podávat packy, překonávat kladinu nebo tunel, i v klidu ležet na místě. Veškerá výuka probíhá bez fyzických korekcí a trestů, podle zásady, že nové chování může vzniknout pouze odměňováním toho, co chceme, aby pes dělal.

CHRTÍ SPECIÁLKA
Třída pro adoptované chrty, případně jejich čtyřnohé kamarády. Uděláme tolik tříd, kolik jich bude zapotřebí podle počtu přihlášených.

Další třídy budou vytvořeny, pokud se přihlásí alespoň 3 zájemci, a budou v nich probíhat speciální kurzy:

DOGDANCING
POSLUŠNOST
MALÁ PLEMENA
OBEDIENCE
AGILITY

Obsah a způsob organizace jednotlivých kurzů je popsán na stránkách  

Většina hodin bude probíhat o víkendu; pokud bude zájem, můžeme přidat i nějaké všední odpoledne. Ještě vám neřeknu, která hodina bude v jakém dni a čase, protože to záleží na tom, kolik žáků se nakonec přihlásí. Učit vás budou paní učitelky Kristýna, Zuzka, Katka a Tamara, někdy také Kačka.

PLATBY

Hodina ve školičce stojí 150,-Kč, pro adoptované chrty 100,-Kč. Druhý pes se stejným páníčkem (při cvičení se střídají) zaplatí 50,-Kč. To platí pro běžné hodiny i speciální kurzy.

Další podrobnosti se dozvite, pokud napíšete na náš mail baf@psiskolicka. cz, že k nám chcete chodit. Pošlu vám zprávu s podrobnostmi a přihláškou.

Přihlášování uzavřeme 15.3.2015. V druhé polovině března bychom chtěli sestavit rozvrh a bude-li slušné počasí, první týden po velikonocích (11. a 12.4.) bychom mohli začít s pravidelnou výukou.