Zahajujeme čtvrtý školní rok v Kovalovicích!

ikona RSS Zahajujeme čtvrtý školní rok v Kovalovicích!

Zdá se, že jaro už je za dveřmi, takže máme nejvyšší čas pustit se do příprav nového školního roku.

Všem loňským a všem nově přihlášeným žáčkům jsem poslala informační mail a přihlášku (pokud někdo nedostal, ozvěte se, napravíme).

Informace z mailu vkládám ještě sem.

Třídy

Stejně jako loni budou třídy uspořádány podle velikosti, stáří a pokročilosti přihlášených žáků - štěňata, předškoláci, pokročilí. V každé třídě bude 4-6 pejsků. Budeme mít zase speciální třídu (možná i dvě) pro adoptované chrty a bude-li zájem, pak také třídu sportovní, přípravku na zkoušky (ZOP) a klidně i bulíky.

Hodiny budou probíhat o víkendu, pokud bude zájem, můžeme přidat i nějaké všední odpoledne. Ještě vám neřeknu, která hodina bude v jakém dni a čase, protože to záleží na tom, kolik žáků se nakonec přihlásí. Předběžně to vypadá, že chrti budou v neděli odpoledne (s Martinou) a moje hodiny (asi příprava na zkoušky, malí pokročilí nebo sportovní) v sobotu odpoledne. Ve zbývajících časech se na vás bude těšit Tereza, Zuzka a Kristýna.

Platby

Stejně jako loni stojí hodina ve školičce 150,-Kč, pro adoptované chrty 100,-Kč. Druhý pes se stejným páníčkem (při cvičení se střídají) zaplatí 50,-Kč. Hodiny se platí minimálně po třech tak, aby byla vždy alespoň jedna hodina zaplacená dopředu. Úplně první hodinu zaplatíte pouze tehdy, pokud se vám bude ve školičce líbit a budete chtít pokračovat. Platit můžete převodem na účet nebo hotově přímo paní učitelce.

Můžete také získat hodiny „zdarma".

- Jednu, pokud si zaplatíte 8 hodin dopředu (1200,-Kč, případně 800,-Kč pro ad.chrta)

- Dvě, pokud jste si v roce 2012 vzali pejska z útulku (nutný doklad)

- Více, pokud s zapojíte do brigád, které v sadu pořádám, nebo pokud můžete školičce pomoci s některými pracemi. Za 2 hodiny brigády je jedna hodina ve školičce zdarma.

Docházka

Stejně jako loni budete zařazeni do konkrétních tříd a učit vás bude konkrétní paní učitelka.

Každý dostane průkazku (ti, co již chodili, budou pokračovat se starou). Do průkazky se zapíše počet zaplacených hodin a vždy na konci hodiny se v průkazce označí, že hodina byla vyčerpána. Z hodiny se můžete klidně 24hodin předem omluvit, ovšem pokud nepřijdete bez omluvy, hodina vám propadá.

Do hodiny nemohou chodit háravé feny a nemocní psi. Zde důrazně upozorňuji na nevhodnost účasti se psem, který má kašel nebo průjem.

Přihláška

V příloze posílám přihlášku a prosím, abyste ji vyplnili, i když jste k nám už loni chodili. Prosím, abyste si pokusili vybrat, který termín by pro vás byl nejvhodnější. Podle toho se budeme pokoušet sestavit rozvrh. Důležitá je také informace o případných potížích, které váš pejsek má v kolektivu. Snažíme se, abychom sestavili více méně přátelské skupinky. Pokud víte, že jste loni měli problémy s konkrétním spolužákem (nebo i kolegou člověkem, případně paní učitelkou), nestyďte se to napsat.

Harmonogram:

Do 30.3.2012 očekávám vaše přihlášky (vyplněné pošlete zpět mailem)

31.3. nebo 1.4.2012 bude pravděpodobně brigáda v sadu (dle počasí) - ještě pošlu podrobnější info.

První týden v březnu bude sestaven konkrétní rozvrh hodin, všichni dostanou informaci, do které třídy jsou zařazeni.

O víkendu po velikonocích (14. a 15.4.2012) začne výuka (bude-li už slušné počasí).

 

A ještě:

Máte-li známého nebo kamaráda, který by chtěl také chodit do Psí školičky, klidně mu tento přepošlete svůj mail i s přihláškou.

Už se na vás moc těším!

Tamara Šamánková