Zimní provoz od 11.11.2017

ikona RSS Zimní provoz od 11.11.2017
REŽIM V PSÍ ŠKOLIČCE V ZIMĚ OD 11.11.2017

Pravidelný rozvrh bude zcela zrušen.

Hodiny se budou vypisovat na facebook a zájemci se do nich budou přihlašovat. Aby hodina proběhla, musí být do ní přihlášeni minimálně 3 psi. Horní hranici si určí jednotlivé učitelky.
Hodiny budeme vypisovat na facebook nejpozději ve čtvrtek. O tom, jestli hodiny vypíše, si rozhodne každá učitelka sama podle předpovědi počasí, svého zdravotního stavu a času. V zimě se hodiny nevypisují pravidelně, budeme dodržovat pouze přibližný rozpis! Pokud se paní učitelka rozhodne, že hodiny nebudou, napíše to na FB, abyste se mohli přihlásit do jiné hodiny, případně si udělat jiný program. Počítejte s tím, že se na hodinách potkáte s různými psy, složení hodin se bude měnit podle zájmu.

Přibližný harmonogram:

Sobota dopoledne - Jedna běžná hodina pro velké a jedna běžná pro střední
Hodiny povede Kačka (Kateřina Nováková, mobil: 608349799, mail: daraww@post.cz)

Sobota odpoledne - První hodina agility pro pokročilé z letního kurzu, druhá pro nováčky agility nebo běžná pro malé psy (podle zájmu)
Hodiny povede Bára (Martina Bárová, mobil: 778040540, mail:marta.barova@seznam.cz)

Neděle dopoledne - Jedna běžná hodiny pro malé, jedna hodiny pro štěňata
Hodiny povede Tamara (Tamara Šamánková, mobil: 605211663,
mail: baf@psiskolicka.cz)

Pro sobotní hodiny je uzávěrka přihlašování v pátek v 19 hodin, pro nedělní v sobotu v 19 hodin. Po uzávěrce se podle počtu přihlášených učitelka rozhodne, jestli budou 2 hodiny, jedna nebo žádná a napíšete tuto informaci k vypsaným hodinám.
Placení bude probíhat stejně jako v běžných hodinách, je možné využít všechny předplacené hodiny v průkazkách. Pokud se na hodinu přihlásíte, musíte se dostavit nebo omluvit nejpozději do uzávěrky, jinak budete muset hodinu zaplatit.

Upozorňuji všechny zájemce, že v tomto období je v sadu opravdu hodně zima a obvykle i bláto. Pokud by se vám zdál příjezd nesjízdný, můžete parkovat dole u silnice nebo u sběrných surovin a dojít pěšky.