ZAČÍNÁME UŽ TENTO VÍKEND!!!! (15.4.2017)

ikona RSS ZAČÍNÁME UŽ TENTO VÍKEND!!!! (15.4.2017)
Tak konečně se nám podařilo poskládat skoro 80 psů do víkendu a jednoho pracovního dne a od 15.4.2017 začínáme s pravidelnou výukou.

Svého pejska najdete v některém z rozvrhů, které jste dostali v mailu nebo je najdete zde v albu Rozvrhy 2017. Pokud by tomu tak nebylo, nebo pokud vám hodina, do které jste byli zařazeni, nevyhovuje, zavolejte mi nebo napište.

Kdo vás bude učit:
V sobotu a v úterý odpoledne Kačka (Kateřina Nováková, mobil: 608349799, mail: daraww@post.cz)
V neděli dopoledne a po obědě Tamara (Tamara Šamánková, mobil: 605211663,
mail: baf@psiskolicka.cz)
V neděli navečer Katka (Kateřina Kelblová, mobil: 737463740, mail: katerina.kelblova@seznam.cz)
Uložte si kontakt na svou paní učitelku, pokud se budete chtít omluvit nebo získat nějakou informaci, je zbytečné komunikovat s jinou učitelkou.

Jak to bude probíhat:
První týden (15.,16. a 18.4.2017) je zkušební. Nemusíte dopředu nic platit. Bude-li se vám hodina líbit a budete chtít pokračovat, zaplatíte hodinu na místě v hotovosti (170,-Kč, adoptovaní chrti 100,-Kč). Máte-li zaplaceno z loňska nebo máte dárkový poukaz, samozřejmě vám bude započítáno. Jste-li zapsáni do kurzů, tato hodina se nezapočítá do režimu 5+1.
Ve zkušebním týdnu prověříme, jak se k sobě pejsci ve třídách hodí, případně domluvíme nějaké přesuny, pokud to bude možné.
Druhý týden (22., 23. a 25.4.2017) již bude standardní. To znamená, že v běžných hodinách si zaplatíte minimálně 3 hodiny (ideálně na účet, chcete-li hotově, musíte již v předchozím týdnu, abyste měli předplaceno). V kurzech zaplatíte najednou všech 5 hodin. A zase, kdo má už zaplaceno jakoukoli formou, budou mu hodiny započítány.
Ve třetím školním týdnu nebudou hodiny 29. a 30.4.2017 (sobota a neděle), protože pořádáme ve Zbraslavi u Brna Velký závod pro malá plemena o brněnskou jitrničku, na který jste samozřejmě zváni. Hodina v úterý 2.5. bude.
A potom už pojedeme pravidelně podle rozvrhu.
Zaplacené hodiny vám paní učitelka zapíše do průkazky a budete si je postupně vybírat. Kdo má průkazku z loňska, bude plynule pokračovat.

DŮLEŽITÉ!!!!
Jste zapsáni na konkrétní hodinu. Paní učitelka s vámi bude počítat a bude vás očekávat.
Pokud nemůžete přijít, omluvte se dopředu nejméně 24 hodin, a to přímo smskou paní učitelce (nezapomeňte se podepsat, nejlépe i se jménem psa ;-) ). Jinak vám hodina propadne (budete ji muset zaplatit).
Ve výjimečném případě omluvíme pejska i v kratším intervalu - náhlé onemocnění, úraz, ale prosím, abyste to nezneužívali.
Rozhodně se omluvte, pokud bude pejsek mít průjem nebo kašel, nechceme ve školičce žádnou epidemii.

Může se stát, že bude špatné počasí, nebo onemocní paní učitelka. Pak dostanete sms na mobil, který jste uvedli v přihlášce. Proto ho občas zkontrolujte. Nejste-li si jisti, zavolejte přímo své paní učitelce.
Aktuální informace o hodinách jsou také zveřejňovány na FB stránkách školičky.

Žáci (pejsci) si přinesou:
- očkovací průkaz
- pevný (nestahovací) obojek (nebo postroj)
- pevné (nenavíjecí) vodítko
- oblíbenou hračku (raději nepískací - něco na přetahování a přinášení)
- košík - náhubek (všichni kromě nejmenších štěňat)
Podívejte se sem: VÝSTROJ NA CVIČENÍ

Páníčci nezapomenou:

- hromadu pamlsků - něco, co váš pejsek běžně nedostává, například: kousky vařeného masa, na kousky nakrájené sušené plíce nebo nalámané komerční pamlsky. Pamlsek má být tak malý, aby ho pejsek nemusel kousat.

Podívejte se sem: PAMLSKY

- vodu a misku
- spoustu dobré nálady a trpělivosti - jdeme si hlavně hrát a vyblbnout se
- teplé sportovní oblečení a obuv - v sadu je vždy min. o 4 stupně méně než jinde a připravte se, že budete pravděpodobně zabláceni

Jestli nevíte, kde se naše školička nachází, podívejte se sem:

Máte dotaz? Napište mi nebo zavolejte!

Tamara Šamánková
Psí školička BaF
Mobil: 605 211 663
mail: baf@psiskolicka.cz