Štěňata německého ovčáka - doporučujeme

ikona RSS Štěňata německého ovčáka - doporučujeme

Chovatelská stanice ABALIO zadá štěňata německého ovčáka s PP

Nabízíme krásná štěňátka německých ovčáků k odběru koncem ledna. Stará krevní linie. Pro sport i do rodiny. Zdravá, odchovaná v rodině, v kontaktu s lidmi, socializovaná. Celočerná + černá se znaky, čistě pracovní linie. Předpoklad dobrého zdraví a výborných povah.

Matka: Chira od řeky Labe, DKK 0/0, IPO3, FH2, ZVV1, ZM, RH-E, RH-FB, FPr2, ZOP, ZZO, účast na Mistrovství světa záchranářu 2009, CACIT 2009, VZ Ostrava 2009, výborné stopy, obrany, složených 14 vrcholových …

Celý článek >>>

Štěňata amerického kokršpaněla - doporučujeme

ikona RSS Štěňata amerického kokršpaněla - doporučujeme
Chovná stanice amerických kokrů Maronna prodá čistokrevná štěňata s PP po výborných rodičích

Matka: Bony Magic Ruby Star

Otec : Xaran Bohemia Baring, šampion ČR.

Jen pejsci, v barvě hnědé a černé s pálením. Narozeni 6.10.2009, ihned k odběru. Vychováni v domácím prostředí, vedeni k čistotě, dvakrát očkovaní, odčervení. Cena dohodou, prodej s kupní smlouvou.

Více info na tel.č. 736771067

 

Tohle jsou bráchové mého psa Barda. Mají tři a půl měsíce. Naučili se spát v posteli, už skoro nedělají loužičky, rádi jezdí …

Celý článek >>>

Hele, psí mejdan ve Vyškově!

ikona RSS Hele, psí mejdan ve Vyškově!

Už jsem tady psala, že si můj pes asi vždycky na výstavě myslí, že je to nějaký velký psí mejdan.

No a jeden takový se v březnu bude konat blízko naší Psí školičky - ve Vyškově. 

Takže, kdo máte pejsky s průkazem původu, se kterými chodíte na výstavy, určitě se přihlaste (první uzávěrka je 31.1.2010). A pokud vaši miláčci průkaz původu nemají nebo se nevystavují, přijeďte se aspoň podívat, fotit a fandit. 

Tady jsou podrobnosti:

http://www.vystavavyskov.wbs.cz/Uvod.html 

Celý článek >>>

První video

ikona RSS První video
Podívejte se do odkazů vlevo, najdete tam první video z hodiny pro malé pejsky. Video poskytli páníčci od Betynky, kterým moc děkuji. Na jaře plánuju poslat kameramana na všechny hodiny,  abychom zaznamenali, jak máme šikovné pejsky.

Celý článek >>>

Momentky z vyučování

ikona RSS
Připravila jsem pro vás album fotografií z vyučování v jednotlivých třídách. Děkuji moc všem autorům, kteří mi dali k dispozici svoje fotky. Pokud ještě nějaké máte, ráda je doplním. Odkaz je vlevo - Fotky a videa.

Celý článek >>>