Prázdninový provoz

ikona RSS Prázdninový provoz

Trošku se nám oteplilo :), někteří jste vyrazili na dovolenou nebo na prázdniny.

Proto jsem se rozhodla trochu upravit režim vyučovacích hodin. Budu vypisovat hodiny pro skupiny psů a zájemci se do nich budou hlásit pomocí mailu nebo sms. Hodiny se uskuteční, pokud se přihlásí alespoň 3 psi. 

Pro následující týden se můžete hlásti takto:

malí: NEDĚLE 4.7. V 9 HODIN, ČTVRTEK 8.7. V 18.30 HODIN

chrti: NEDĚLE 4.7. V 18 HODIN, STŘEDA 7.7. V 18 HODIN

velcí: NEDĚLE 4.7. V 19.30 HODIN, STŘEDA 7.7. V 19.30 HODIN

Kdo se nepřihlásí n…

Celý článek >>>

Tak už zase cvičíme :)

ikona RSS Tak už zase cvičíme :)

Letos jsou podmínky opravdu tvrdé. V květnu skoro pořád pršelo, červen se prozatím vyznamenal tropickými vedry. Přesto se nám podařilo školní rok zahájit.

Přibyli i nováčci a další ještě můžeme přibrat, tak klidně přiveďte kamarády nebo známé. Koupili jsme nový velký tunel, který se dá zahnout zatáčky a všem pejskům se moc líbí. Máme novou paní učitelku Terezu, která zatím vypomáhá, když musím odjet. Taky se potkáváme se na Facebooku - klidně se přidejte.

A udělali jsme spoustu fotek - najdete je na Rajčeti, odkaz je vlevo v n…

Celý článek >>>

Majáles pro pejsky a jejich páníčky

ikona RSS Majáles pro pejsky a jejich páníčky

Ve středu 5.5.2010 odpoledne v areálu Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně na ulici Palackého proběhne již tradiční Majáles. Jeho součástí bude i program, který připravuje Kynologický klub VFU Brno. Uvidíte ukázky psích sportů a můžete si zasoutěžit na Voříškiádě.

Program:

13:00 začíná „koňský program" (na pískové jízdárně), a to v podobě ukázek přirozeného výcviku koně, jízdní policie ČR, lukostřelby ze sedla, drezúry či voltiže.
14.30 - 15:30 ukázka psích sportů AGILITY
16:30 - 17:30 soutěž pro návště…

Celý článek >>>

Připravte se - 11. dubna startujeme rok 2010!

ikona RSS Připravte se - 11. dubna startujeme rok 2010!

Zdravím všechny žáčky a jejich páníčky a paničky a doufám, že už se těšíte na příští neděli. To totiž začínáme s hodinami v Psí školičce BaF. Tento víkend už byla zelená tráva a také příjezdová cesta byla v pořádku.

Začneme v 9.30 hod. Sportovní třídou, v 11 hodin se podíváme, jak jsou na tom Prvňáci S, a ve 12.30 hodin se tu budou hemžit Předškoláci S. Odpoledne ve 14 hodin přijde speciální chrtí sestava a den ukončíme v 15.30 s Prvňáky L.

Všichni, kdo se přihlásili, dostanou tento týden ode mě mail s pozvánkou a dalš…

Celý článek >>>

ZAČÍNÁME!!!!!!!

ikona RSS ZAČÍNÁME!!!!!!!

Konečně! Sluníčko rozpustilo poslední zbytky sněhu, teplota se už trvale drží nad nulou a ta trocha bláta? To nás přece nemůže rozházet.

V předchozích týdnech jsem dostala spoustu zpráv, kde mi páníčci čtyřnohých žáčků psali, jestli budou chodit do školičky a jak se jim to hodí.

Pokusila jsem se tedy vytvořit rozvrh hodin,  a ten jsem tento týden poslala všem, kdo se přihlásili. Protože zájemců o termíny v pracovních dnech bylo málo, budeme se zatím scházet v neděli, ale pokud někdo ještě přibude, můžeme klidně otevřít další …

Celý článek >>>