Momentky z vyučování

ikona RSS
Připravila jsem pro vás album fotografií z vyučování v jednotlivých třídách. Děkuji moc všem autorům, kteří mi dali k dispozici svoje fotky. Pokud ještě nějaké máte, ráda je doplním. Odkaz je vlevo - Fotky a videa.

Celý článek >>>

Chrtí speciálka

ikona RSS Chrtí speciálka

Tak se nám to přece jen podařilo. Nechala jsem vzkaz, že hledáme chrtí kamarády a kamarádky na jednom psím fóru a dostala jsem se až na fórum lidí, kteří se zabývají adopcí chrtů. Tady už se mezi sebou domluvili páníčci z Brna a okolí. A tuto neděli odpoledne poběhla první seznamovací hodina ve speciální chrtí třídě. Přivítali jsme v ní Molly se svou aristokratickou kamarádkou Annie, která nás pozorovala z bezpečné vzdálenosti. Dorazil Blacky a radostně se s holkama přivítal. Poslední s trochou bloudění Dakota.

Myslím, že se pejskům v s…

Celý článek >>>

Hledáme kamarády

ikona RSS Hledáme kamarády

Dobrý den, jsme dvě chrtí holky, konkrétně greyhoundky, staré 3 a 3,5 roku. Chtěly bychom chodit do Psí školičky, abychom se něco naučily, protože v předchozím životě jsme v cizině jen závodily a závodily. Teď jsme adoptované u hodných páníčků v Česku a chceme si užít trochu legrace a seznámit se s dalšími kamarády. Hledáme tedy větší pejsky nebo fenečky, které by s námi chtěly chodit třeby ve čtvrtek odpoledne do Psí školičky - poběhat si po sadu, pohrát si a taky se naučit trochu základní poslušnosti. Jsme přátelské a neagresivní, jen…

Celý článek >>>

Psí mejdany

ikona RSS Psí mejdany

Vždycky, když jdu s Bardem na nějakou výstavu nebo jinou psí akci, pravděpodobně si myslí, že je to nějaká psí párty nebo mejdan. Spousta čtyřnohých kamarádů a kamarádek, obvykle nějaké pochoutky, zábava, vzrušení. Nikdy odtud nechce odejít a večer bývá moooc unavenej.

Tak vemte svému pejskovi vodu a nějaké dobroty a vzhůru na psí mejdany (pro podrobnosti klikněte na jednotlivé akce):

*** 22.8.2009 (sobota) - 8.brněnská krajská výstava psů v areálu Kynologického klubu Zetor v Brně - Líšni pod Velkou Klajdovkou

*** 5.9.2009 (sobota) …

Celý článek >>>

Zápis do podzimních tříd

ikona RSS Zápis do podzimních tříd

Zahájili jsme zápis do tříd, které budou otevřeny v září 2009.

Máte štěňátko? Přihlaste ho do předškoláků, kteří budou rozděleni podle velikosti.

Je váš kamarád malého plemene? U nás najde "kolegy" podobného vzrůstu. Nebo je to větší pes, ale raději než výcvik podle řádů má rád hry a honičky? V našem sadu se může vyřádit a něco se i nenápadně naučí. 

Jste vy i váš pejsek sportovní povahy? Připojte se k naší "sportovní" třídě a vyzkoušejte si, jestli zvládnete "agility".

Zatím probíhá výuka ve čtvrtek …

Celý článek >>>