Co děláte o prázdninách?

ikona RSS Co děláte o prázdninách?

Máte o prázdninách více času na svého psího kámoše? A chcete si vyzkoušet, jaké to je chodit do Psí školičky?

Někteří naši žáci o prázdninách odjíždějí se svými páníčky na dovolenou nebo na psí tábory, a proto v hodinách zbývají volná místa, která nabízíme právě pro vás.

Sledujte naši FB stránku, kde paní učitelky vypisují hodiny a přihlaste se přímo pod příspěvkem do hodin, u kterých je napsáno, že jsou tam volná místa. Nebo napište na mail baf@psiskolicka.cz a pokusíme se pro vás najít čas a téma, které vám bude vy…

Celý článek >>>

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA ROK 2019 ZAHÁJENO !!! (26.2.2019)

ikona RSS PŘIHLAŠOVÁNÍ NA ROK 2019 ZAHÁJENO !!! (26.2.2019)
Přihlášku najdete zde (klikněte):

! PŘIHLÁŠKA !

Vyplňte údaje o svém psovi i o sobě.
Vyberte si, do které třídy chcete chodit, může si vybrat i více možností. (Popis tříd je v příspěvku níže) Samozřejmě v průběhu roku můžete přestoupit.
Pokud chcete chodit do běžné třídy nebo do poslušnosti, napište, který den a čas je pro vás nejvhodnější, pokusíme se vyjít vstříc.
A na konci je prostor pro speciální požadavky.
Přihlášky budeme přijímat zhruba do 20.3.2019.
Dotazy můžete poslat na baf@psiskolicka.cz nebo mi zavolat na 605…

Celý článek >>>

Placení a docházka v roce 2019 (26.2.2019)

ikona RSS Placení a docházka v roce 2019 (26.2.2019)
PLATBY

Letos budeme muset trošku zdražit.
Hodina ve školičce bude stát 190,-Kč. Druhý pes se stejným páníčkem (při cvičení se střídají) zaplatí 60,-Kč. Tato cena platí pro všechny typy hodin kromě individuálních, kde se domluvíte přímo s učitelkou.
Pokud jste dostali dárkový poukaz nebo máte předplacené hodiny z loňského roku, nic nedoplácíte.

Platí se minimálně po třech hodinách tak, aby byla vždy alespoň jedna hodina zaplacená dopředu. Úplně první hodinu zaplatíte pouze tehdy, pokud se vám bude ve školičce líbit a budete chtít …

Celý článek >>>

Jak to bude v roce 2019 (26.2.2019)

ikona RSS Jak to bude v roce 2019 (26.2.2019)

Již brzy spustíme přihlašování na jedenáctý školní rok v naší Psí školičce BaF v Kovalovicích. Zde jsou základní informace o hodinách, do kterých se budete moci přihlásit.

Konkrétní hodiny budou otevřeny v případě, že se do nich přihlásí alespoň 4 žáci.

 Pokud máte zájem o speciální hodiny (ne běžné), počítejte s tím, že bude nutné, abyste docházeli pokud možno pravidelně a také doma se psem pracovali. Paní učitelka bude každou hodinu postupovat o kousek dál (jako v opravdové škole :-) ), a kdybyste přišli jen jednou za mě…

Celý článek >>>

Falcův memoriál - sedmý ročník

ikona RSS Falcův memoriál - sedmý ročník

Každý školní rok v Psí školičce BaF končí na podzim velkým školním závodem, který se jmenuje Falcův memoriál. Ani letos tomu nebylo jinak, a přestože jsme z původního termínu museli kvůli počasí závod přesunout, nakonec proběhl sedmý ročník úspěšně.

V neděli 4.11.2018 jsme se nejprve hned po ránu sešli se závodníky, kteří se přihlásili na Závod podle ZOP (tzn. Zkouška ovladatelnosti psa dle zkušebního řádu Kynologické jednoty Brno). Každý závodník předváděl ovladatelnost na vodítku i bez vodítka (chůze u nohy, obraty, polohy) s…

Celý článek >>>