ZAČÍNÁME UŽ TENTO VÍKEND!!!! (15.4.2017)

ikona RSS ZAČÍNÁME UŽ TENTO VÍKEND!!!! (15.4.2017)
Tak konečně se nám podařilo poskládat skoro 80 psů do víkendu a jednoho pracovního dne a od 15.4.2017 začínáme s pravidelnou výukou.

Svého pejska najdete v některém z rozvrhů, které jste dostali v mailu nebo je najdete zde v albu Rozvrhy 2017. Pokud by tomu tak nebylo, nebo pokud vám hodina, do které jste byli zařazeni, nevyhovuje, zavolejte mi nebo napište.

Kdo vás bude učit:
V sobotu a v úterý odpoledne Kačka (Kateřina Nováková, mobil: 608349799, mail: daraww@post.cz)
V neděli dopoledne a po obědě Tamara (Tamara Šamánková, mobil: 605211663,
mail: …

Celý článek >>>

Pro všechny netrpělivé :-)

ikona RSS Pro všechny netrpělivé :-)
Dostali jsme asi 70 přihlášek, na některých jsou i dva psi. Momentálně se pokoušíme to nějak porovnat do rozvrhu, který by byl přijatelný pro žáčky i učitelky.
Zatím to vypadá, že Kačka (Kateřina Nováková) bude mít hodiny v sobotu dopoledne - bude to Poslušnost pokročilí, běžná hodina ze stávajících otužilců, a dva kurzy poslušnosti.
V neděli dopoledne budu učit já (Tamara Šamánková) a prozatím to budou asi všechno běžné hodiny rozdělené podle velikosti a stáří pejsků, možná hned po ránu dáme pachové práce. Na další kurzy (obedienc…

Celý článek >>>

POZOR!!! Zahajujeme zápis na školní rok 2017

ikona RSS POZOR!!! Zahajujeme zápis na školní rok 2017
Protože už se blíží jaro (doufám), začínáme s přípravou na další, devátý školní rok v naší Psí školičce BaF v Kovalovicích.

Prosím, přečtěte si pečlivě tento textu, najdete v něm hodně informací o tom, jak to bude letos probíhat. Kromě běžných a chrtích hodin budeme mít letos opět speciální kurzy, kde si můžete vždy po 5 hodinách vyzkoušet, jestli by vám šly a bavily vás některé psí sporty.

Letos se tedy můžete přihlásit do těchto tříd:

BĚŽNÁ TŘÍDA
Pejsci jsou rozděleni podle velikosti, stáří, případně pokro…

Celý článek >>>

Milý Ježíšku!

ikona RSS Milý Ježíšku!
Moc bych chtěl dostat pod stromeček nějakou pískací hračku. A taky žvýkací kostičku, tu, co voní jako kuře.

Ale hlavně, hlavně bych chtěl dostat průkazku do Psí školičky BaF plnou zaplacených hodin. To je tam, kde mají veliký sad, ve kterém se může běhat, a překážky, přes které se může skákat a přelézat, a kamarády, se kterými si můžu hrát, a paní učitelky, které pořád říkají paničce, aby mě chválila a odměňovala. A ona to pak dělá, a tak já dostanu spoustu dobrých pamlsků. No, musím občas i něco předvést, a to já dělám rád,…

Celý článek >>>

Kalendář na rok 2017

ikona RSS Kalendář na rok 2017
Stejně jako loni, i letos pro vás připravuji týdenní stolní kalendář, ve kterém najdete fotografie žáčků naší Psí školičky.

Kalendář bude stát 220,-Kč a to, co bude nad pořizovací náklady, dostane některý útulek pro psy.

Máte-li o kalendář zájem, napište mi, kolik kusů budete chtít, a na účet č.: 372355793/0300 pošlete platbu (počet ks x 220,-Kč) s poznámkou "kalendář" a vaším jménem. Nechám vytisknout jen tolik kalendářů, kolik bude zaplaceno. Vždy se snažím, aby všichni pejsci, kteří si kalendář koupí, v něm měli alespoň j…

Celý článek >>>