Falcův memoriál v babím létě

ikona RSS Falcův memoriál v babím létě

Nádherné počasí a sluncem prosvětlené barevné listí na stromech - to byla kulisa letošního (šestého) ročníku Falcova memoriálu, který se konal 15. října 2017 v Psí školičce BaF v Kovalovicích.

A také spousta závodníků a diváků, krásné výkony, vynikající atmosféra a legrace.

Úplně jsme si tak spravili chuť po loňském ročníku, kdy nám počasí nepřálo.

Dopoledne proběhl Závod v poslušnosti podle ZOP. Závodilo se v plném rozsahu podle Zkušebního řádu KJ Brno. Rozhodčí Kateřina Kelblová těsně před závodem povolila odměni…

Celý článek >>>

Falcův memoriál 6. ročník

ikona RSS Falcův memoriál 6. ročník
Loni nám byla na opravdu zima, takže letos bude náš závod dříve!

Již 15. října 2017 uspořádáme v Psí školičce BaF v Kovalovicích školní závod - Falcův memoriál, tentokrát již 6. ročník.

Program bude obdobný jako loni.

Dopoledne proběhne Závod v poslušnosti podle ZOP. Je určen pro všechny, kdo by si ještě na opravdové zkoušky netroufli, ale chtěli by si to vyzkoušet. Posuzovat se bude přesně podle řádu Kynologické jednoty Brno, proběhnou i skupinové cviky, přenášení a nepříjemný terén.

Odpoledne bude Závod pro šikovné p…

Celý článek >>>

ZAČÍNÁME UŽ TENTO VÍKEND!!!! (15.4.2017)

ikona RSS ZAČÍNÁME UŽ TENTO VÍKEND!!!! (15.4.2017)
Tak konečně se nám podařilo poskládat skoro 80 psů do víkendu a jednoho pracovního dne a od 15.4.2017 začínáme s pravidelnou výukou.

Svého pejska najdete v některém z rozvrhů, které jste dostali v mailu nebo je najdete zde v albu Rozvrhy 2017. Pokud by tomu tak nebylo, nebo pokud vám hodina, do které jste byli zařazeni, nevyhovuje, zavolejte mi nebo napište.

Kdo vás bude učit:
V sobotu a v úterý odpoledne Kačka (Kateřina Nováková, mobil: 608349799, mail: daraww@post.cz)
V neděli dopoledne a po obědě Tamara (Tamara Šamánková, mobil: 605211663,
mail: …

Celý článek >>>

Pro všechny netrpělivé :-)

ikona RSS Pro všechny netrpělivé :-)
Dostali jsme asi 70 přihlášek, na některých jsou i dva psi. Momentálně se pokoušíme to nějak porovnat do rozvrhu, který by byl přijatelný pro žáčky i učitelky.
Zatím to vypadá, že Kačka (Kateřina Nováková) bude mít hodiny v sobotu dopoledne - bude to Poslušnost pokročilí, běžná hodina ze stávajících otužilců, a dva kurzy poslušnosti.
V neděli dopoledne budu učit já (Tamara Šamánková) a prozatím to budou asi všechno běžné hodiny rozdělené podle velikosti a stáří pejsků, možná hned po ránu dáme pachové práce. Na další kurzy (obedienc…

Celý článek >>>

POZOR!!! Zahajujeme zápis na školní rok 2017

ikona RSS POZOR!!! Zahajujeme zápis na školní rok 2017
Protože už se blíží jaro (doufám), začínáme s přípravou na další, devátý školní rok v naší Psí školičce BaF v Kovalovicích.

Prosím, přečtěte si pečlivě tento textu, najdete v něm hodně informací o tom, jak to bude letos probíhat. Kromě běžných a chrtích hodin budeme mít letos opět speciální kurzy, kde si můžete vždy po 5 hodinách vyzkoušet, jestli by vám šly a bavily vás některé psí sporty.

Letos se tedy můžete přihlásit do těchto tříd:

BĚŽNÁ TŘÍDA
Pejsci jsou rozděleni podle velikosti, stáří, případně pokro…

Celý článek >>>