Jak to bude v roce 2019 (26.2.2019)

ikona RSS Jak to bude v roce 2019 (26.2.2019)

Již brzy spustíme přihlašování na jedenáctý školní rok v naší Psí školičce BaF v Kovalovicích. Zde jsou základní informace o hodinách, do kterých se budete moci přihlásit.

Konkrétní hodiny budou otevřeny v případě, že se do nich přihlásí alespoň 4 žáci.

 Pokud máte zájem o speciální hodiny (ne běžné), počítejte s tím, že bude nutné, abyste docházeli pokud možno pravidelně a také doma se psem pracovali. Paní učitelka bude každou hodinu postupovat o kousek dál (jako v opravdové škole :-) ), a kdybyste přišli jen jednou za mě…

Celý článek >>>

Falcův memoriál - sedmý ročník

ikona RSS Falcův memoriál - sedmý ročník

Každý školní rok v Psí školičce BaF končí na podzim velkým školním závodem, který se jmenuje Falcův memoriál. Ani letos tomu nebylo jinak, a přestože jsme z původního termínu museli kvůli počasí závod přesunout, nakonec proběhl sedmý ročník úspěšně.

V neděli 4.11.2018 jsme se nejprve hned po ránu sešli se závodníky, kteří se přihlásili na Závod podle ZOP (tzn. Zkouška ovladatelnosti psa dle zkušebního řádu Kynologické jednoty Brno). Každý závodník předváděl ovladatelnost na vodítku i bez vodítka (chůze u nohy, obraty, polohy) s…

Celý článek >>>

Falcův memoriál 7. ročník

ikona RSS Falcův memoriál 7. ročník
Blíží se zima a s ním i konec našeho pravidelného školního roku. Na jeho závěr pořádáme každý rok školní závod - Falcův memoriál. 7. ročník tohoto závodu proběhne 28.října 2018.

Program bude obdobný jako loni.

Dopoledne proběhne Závod v poslušnosti podle ZOP. Je určen pro všechny, kdo by si ještě na opravdové zkoušky netroufli, ale chtěli by si to vyzkoušet. Posuzovat se bude přesně podle řádu Kynologické jednoty Brno, proběhnou i skupinové cviky, přenášení a nepříjemný terén.

Odpoledne bude Závod pro šikovné pejsky. Závod…

Celý článek >>>

Psí školička v roce 2018 - info a přihláška

ikona RSS Psí školička v roce 2018 - info a přihláška
Začínáme přípravu na desátý školní rok v naší Psí školičce BaF v Kovalovicích.
Letos u nás bude učit Kačka, Bára, Tamara a občas Radim.
Domluvili jsme se na předběžném harmonogramu.
V sobotu od rána do odpoledne bude učit Tamara. Budou tam kurzy pachových prací, dogdancing, poslušnost pro malé psy, a určitě nějaké běžné hodiny.
V sobotu odpoledne a navečer přijdou na řadu hodiny agility, které povede Bára. Bude-li zájem, bude mít i běžné hodiny.
V neděli dopoledne budou nepravidelně štěňata s Radimem, případně podle zájmu základy obe…

Celý článek >>>

Milý Ježíšku

ikona RSS Milý Ježíšku

Milý Ježíšku!

Moc bych chtěl dostat pod stromeček nějakou pískací hračku. A taky žvýkací kostičku, tu, co voní jako kuře.
Ale hlavně, hlavně bych chtěl dostat průkazku do Psí školičky BaF plnou zaplacených hodin. To je tam, kde mají veliký sad, ve kterém se může běhat, a překážky, přes které se může skákat a přelézat, a kamarády, se kterými si můžu hrát, a paní učitelky, které pořád říkají paničce, aby mě chválila a odměňovala. A ona to pak dělá, a tak já dostanu spoustu dobrých pamlsků. No, musím občas i něco předvést,…

Celý článek >>>