ZAČÍNÁME!!!!!!!

ikona RSS ZAČÍNÁME!!!!!!!

Konečně! Sluníčko rozpustilo poslední zbytky sněhu, teplota se už trvale drží nad nulou a ta trocha bláta? To nás přece nemůže rozházet.

V předchozích týdnech jsem dostala spoustu zpráv, kde mi páníčci čtyřnohých žáčků psali, jestli budou chodit do školičky a jak se jim to hodí.

Pokusila jsem se tedy vytvořit rozvrh hodin,  a ten jsem tento týden poslala všem, kdo se přihlásili. Protože zájemců o termíny v pracovních dnech bylo málo, budeme se zatím scházet v neděli, ale pokud někdo ještě přibude, můžeme klidně otevřít další …

Celý článek >>>

Jaro už je za dveřmi!

ikona RSS Jaro už je za dveřmi!

Zdá se, že už se blíží jaro! V sadu už je jen troška sněhu, houpačka kladina i áčko přežily tu hromadu sněhu bez pohromy. Už brzy začneme připravovat rozvrh na rok 2010.

Žáčci, kteří k nám chodili loni, dostanou dotazník, abych se dozvěděla, do jakých tříd by chtěli letos chodit a jak jim to vychází časově.

Pokud jste u nás ještě nebyli a chtěli byste se přijít podívat, napište na naši e-mailovi adresu něco o sobě svém pejskovi a já se vám ozvu.

A hlavně všichni poproste sluníčko, ať hodně svítí a vysuší trávu, abychom…

Celý článek >>>

Štěňata německého ovčáka - doporučujeme

ikona RSS Štěňata německého ovčáka - doporučujeme

Chovatelská stanice ABALIO zadá štěňata německého ovčáka s PP

Nabízíme krásná štěňátka německých ovčáků k odběru koncem ledna. Stará krevní linie. Pro sport i do rodiny. Zdravá, odchovaná v rodině, v kontaktu s lidmi, socializovaná. Celočerná + černá se znaky, čistě pracovní linie. Předpoklad dobrého zdraví a výborných povah.

Matka: Chira od řeky Labe, DKK 0/0, IPO3, FH2, ZVV1, ZM, RH-E, RH-FB, FPr2, ZOP, ZZO, účast na Mistrovství světa záchranářu 2009, CACIT 2009, VZ Ostrava 2009, výborné stopy, obrany, složených 14 vrcholových …

Celý článek >>>

Štěňata amerického kokršpaněla - doporučujeme

ikona RSS Štěňata amerického kokršpaněla - doporučujeme
Chovná stanice amerických kokrů Maronna prodá čistokrevná štěňata s PP po výborných rodičích

Matka: Bony Magic Ruby Star

Otec : Xaran Bohemia Baring, šampion ČR.

Jen pejsci, v barvě hnědé a černé s pálením. Narozeni 6.10.2009, ihned k odběru. Vychováni v domácím prostředí, vedeni k čistotě, dvakrát očkovaní, odčervení. Cena dohodou, prodej s kupní smlouvou.

Více info na tel.č. 736771067

 

Tohle jsou bráchové mého psa Barda. Mají tři a půl měsíce. Naučili se spát v posteli, už skoro nedělají loužičky, rádi jezdí …

Celý článek >>>

Hele, psí mejdan ve Vyškově!

ikona RSS Hele, psí mejdan ve Vyškově!

Už jsem tady psala, že si můj pes asi vždycky na výstavě myslí, že je to nějaký velký psí mejdan.

No a jeden takový se v březnu bude konat blízko naší Psí školičky - ve Vyškově. 

Takže, kdo máte pejsky s průkazem původu, se kterými chodíte na výstavy, určitě se přihlaste (první uzávěrka je 31.1.2010). A pokud vaši miláčci průkaz původu nemají nebo se nevystavují, přijeďte se aspoň podívat, fotit a fandit. 

Tady jsou podrobnosti:

http://www.vystavavyskov.wbs.cz/Uvod.html 

Celý článek >>>