Už jsme zahájili!

ikona RSS Už jsme zahájili!

Tak máme za sebou první víkend! Počasí bylo na tuto roční dobu nebývale příznivé, takže stačilo se dobře obléknou proti větru a pěkně jsme si to mohli užívat.

V sobotu  přišlo 13 pejsků ve třech třídách, v neděli 22 žáčků v šesti třidách. Doufám, že byli všichni spokojeni!

Pokud jste byli ve školičce a pořídili jste nějaké fotografie, prosím, dejte je na Facebook nebo mi je pošlete na mail, a já je zveřejním. Fotografie, které jsem udělala já a Tereza, už tam jsou.

Máte-li nějaké připomínky, nebo chcete přesun na jin…

Celý článek >>>

Začíná se oteplovat, zahájení školního roku se blíží

ikona RSS Začíná se oteplovat, zahájení školního roku se blíží

Všem loňským žáčkům a letošním nováčkům, kteří mo poslali mailovou adresu, jsem poslala informační mail. Pokud jsem na někoho zapomněla, nebo pokud se k nám chcete přidat, napište mi.

Letos budeme otvírat tyto třídy:

Chrtí speciálka:
Tady se scházejí chrti, většinou adoptovaní za zahraničí po nepříliš příjemných zážitcích profesionálních dostihových chrtů. V bezpečném oploceném prostoru mohou raketovou rychlostí běhat se stejně „praštěnými" kamarády. Učí se nebát se ostatních lidí, trošku poslouchat, ale rádi také …

Celý článek >>>

Čekání na jaro

ikona RSS Čekání na jaro

Jak tak čekáme, až se oteplí a přijde jaro, připravujeme pro vás plán na příští "školní rok". Chtěli bychom otevřít třídy pro přípravu na zkoušky (asi ZOP) pro malé a velké pejsky, kteří chtějí dokázat, že i neslužební plemena se mohou naučit pěknou poslušnost. Budeme mít sportovní třídu pro ty, kdo se chtějí více věnovat základům agility a dogdancingu a už se u nás něco naučili. Pokračovat budou speciálky pro adoptované chrty a "bulíky". A samozřejmě bude dost místa i pro ty, kdo si chtějí jen tak zařádit, pohrát si skamarády a u…

Celý článek >>>

Konec sezóny - začínají zimní prázdniny

ikona RSS Konec sezóny - začínají zimní prázdniny

Vzhledem k počasí a blížícím se svátkům vyhlašuji pro Psí školičku BaF zimní prázdniny. Bude-li slušné počasí (přimrzlo, ale ne moc zima, a málo sněhu) můžeme zkusit zimní setkání pro otužilce. Budete-li mít zájem, domlouvejte se přímo s vašimi učitelkami. Přeju všem krásné a klidné předvánoční dny a nezapomeňte si hrát a cvičit se svými pejsky.


A pokud byste si chtěli připomenout, jak jsme se setkávali na podzim, podívejte se na naše nové video.

Celý článek >>>

Bydlíte v Jihlavě?

ikona RSS Bydlíte v Jihlavě?
Bydlíte-li v Jihlavě, můžete se obrátit na naši vynikající učitelku a poradkyni Helenu.

Pomůže vám s výběrem vhodného plemene, poradí, jak vybrat štěňátko a co pro něj připravit, ukáže vám, jak ho naučit základy čistotnosti a poslušnosti.

Hodiny jsou individuální, jen pro vás a vašeho pejska. Jedna hodina stojí 150,-Kč.

Máte-li zájem, pište na naši e-mailovou adresu, pošlu vám přímý kontakt.

Celý článek >>>