Velký závod pro malá plemena o brněnskou jitrničku

ikona RSS Velký závod pro malá plemena o brněnskou jitrničku
Kynologický klub BaF sdružuje paní učitelky, které vás učí na hodinách a ještě další lidi, kteří aktivně cvičí své psy, skládají s nimi zkoušky a závodí.  Ředitelka psí školičky (Tamara Šamánková) je jeho předsedkyní :-)

A tento kynologický klub pořádá v sobotu 26.4.2014 ve Zbraslavi u Brna Velký závod pro malá plemena o brněnskou jitrničku. Je to oficiální závod podle Národního zkušebního řádu a je určen pro psy do 45 cm kohoutkové výšky.

Na Moravě se ještě nikdy takový závod nepořádal a my jsme se do toho pustili, proto…

Celý článek >>>

Jaro už je tady!

ikona RSS Jaro už je tady!

Vypadá to, že jaro už je skoro tady. Předpověď počasí slibuje, že zima už nepřijde.

Všichni pejsci se už těší, jak budou se svými páníčky vyvádět a učit se spoustu nového. 

Zahajujeme přihlašování do šestého ročníku v Psí školičce BaF.

Všem loňským žáčkům a těm, kdo se již přihlásili jako nováčci, jsem poslala informace k zahájení šestého školního roku v Psí školičce BaF v Kovalovicích a současně i přihlášku. Pokud jste mail nedostali, ozvěte se. Přihlášky prosím do 2.3.2014.

Jestliže jste k nám nech…

Celý článek >>>

Veselé vánoce a v novém roce hodně hodin ve školičce!

ikona RSS Veselé vánoce a v novém roce hodně hodin ve školičce!

Naše školička má prázdniny. Ráda vás zase uvidím příští rok. Přihlášky budu přijímat od druhé poloviny února. Doufám, že počasí bude příznivé a cvičit začneme v dubnu.

Máte-li nějaké akutní výchovné potíže, napište mi na mail, pokusím se odpovědět. Nebo se zkuste obrátit na Kristýnu (www.psiskolicka.cz/sobesice), která bude mít hodiny v Soběšicích i přes zimu.

Užijte si zimu a nezapoměňte, že vy máte práci a kamarády a koníčky, ale váš pes má jen vás. Věnujte mi nejvíc času, kolik to jde!

Tamara

Celý článek >>>

Milý Ježíšku!

ikona RSS Milý Ježíšku!

Moc bych chtěl dostat pod stromeček nějakou pískací hračku. A taky žvýkací kostičku, tu, co voní jako kuře.

Ale hlavně, hlavně bych chtěl dostat průkazku do Psí školičky BaF plnou zaplacených hodin. To je tam, kde mají veliký sad,  ve kterém se může běhat, a překážky, přes které se může skákat a přelézat, a kamarády, se kterými si můžu hrát, a paní učitelky, které pořád říkají paničce aby mě chválila a odměňovala. A ona to pak dělá a tak já dostanu spoustu dobrých pamlsků. No, musím občas i něco předvést, a to já dělám …

Celý článek >>>

Falcův memoriál waterproof

ikona RSS Falcův memoriál waterproof

V Psí školičce BaF mají zvláštní školní rok. Začíná obvykle v dubnu, když oschne bláto, začne rašit tráva a stromy začínají vystrkovat první lístky. Do školy se chodí i celé léto a s podzimem se snaha učitelek žáky něco naučit ještě stupňuje. Je to proto, že se blíží konec psího školního roku a s ním i pravidelný školní závod pořádaný v Kovalovicích - Falcův memoriál. Na něm mohou žáci ukázat, co se naučili, a porovnat své dovednosti s ostatními.

Ani letos tomu první listopadovou neděli nebylo jinak. Navzdory nepříznivému po…

Celý článek >>>