Smutná zpráva

ikona RSS Smutná zpráva

Dnes jsem se dozvěděla, že 2.6.2011 zemřela paní Eliška, která chodila do naší školičky se svou fenečkou Baruškou.

Mnozí si ji pamatujete, jak statečně jezdila autobusem s Bárou v tašce. Byla pravidelnou účastnicí letních psích táborů a s Baruškou moc pěkně cvičila.

Paní Eliška byla u nás naposledy v říjnu roku 2010, potom se její zdravotní stav zhoršil, ale pořád jsem doufala, že ten těžký boj vyhraje.

Baruška je prý u nějakých hodnýc lidí se smečkou pejsků v Jižních Čechách. Možná se mi podaří zjistit víc a pak sem …

Celý článek >>>

Už jsme zahájili!

ikona RSS Už jsme zahájili!

Tak máme za sebou první víkend! Počasí bylo na tuto roční dobu nebývale příznivé, takže stačilo se dobře obléknou proti větru a pěkně jsme si to mohli užívat.

V sobotu  přišlo 13 pejsků ve třech třídách, v neděli 22 žáčků v šesti třidách. Doufám, že byli všichni spokojeni!

Pokud jste byli ve školičce a pořídili jste nějaké fotografie, prosím, dejte je na Facebook nebo mi je pošlete na mail, a já je zveřejním. Fotografie, které jsem udělala já a Tereza, už tam jsou.

Máte-li nějaké připomínky, nebo chcete přesun na jin…

Celý článek >>>

Začíná se oteplovat, zahájení školního roku se blíží

ikona RSS Začíná se oteplovat, zahájení školního roku se blíží

Všem loňským žáčkům a letošním nováčkům, kteří mo poslali mailovou adresu, jsem poslala informační mail. Pokud jsem na někoho zapomněla, nebo pokud se k nám chcete přidat, napište mi.

Letos budeme otvírat tyto třídy:

Chrtí speciálka:
Tady se scházejí chrti, většinou adoptovaní za zahraničí po nepříliš příjemných zážitcích profesionálních dostihových chrtů. V bezpečném oploceném prostoru mohou raketovou rychlostí běhat se stejně „praštěnými" kamarády. Učí se nebát se ostatních lidí, trošku poslouchat, ale rádi také …

Celý článek >>>

Čekání na jaro

ikona RSS Čekání na jaro

Jak tak čekáme, až se oteplí a přijde jaro, připravujeme pro vás plán na příští "školní rok". Chtěli bychom otevřít třídy pro přípravu na zkoušky (asi ZOP) pro malé a velké pejsky, kteří chtějí dokázat, že i neslužební plemena se mohou naučit pěknou poslušnost. Budeme mít sportovní třídu pro ty, kdo se chtějí více věnovat základům agility a dogdancingu a už se u nás něco naučili. Pokračovat budou speciálky pro adoptované chrty a "bulíky". A samozřejmě bude dost místa i pro ty, kdo si chtějí jen tak zařádit, pohrát si skamarády a u…

Celý článek >>>

Konec sezóny - začínají zimní prázdniny

ikona RSS Konec sezóny - začínají zimní prázdniny

Vzhledem k počasí a blížícím se svátkům vyhlašuji pro Psí školičku BaF zimní prázdniny. Bude-li slušné počasí (přimrzlo, ale ne moc zima, a málo sněhu) můžeme zkusit zimní setkání pro otužilce. Budete-li mít zájem, domlouvejte se přímo s vašimi učitelkami. Přeju všem krásné a klidné předvánoční dny a nezapomeňte si hrát a cvičit se svými pejsky.


A pokud byste si chtěli připomenout, jak jsme se setkávali na podzim, podívejte se na naše nové video.

Celý článek >>>