Falcův memoriál 2014 (3.ročník)

ikona RSS Falcův memoriál 2014 (3.ročník)
Je to už tradice. Když na konci října skončí „školičkový" školní rok, dostanou žáci za odměnu příležitost zúčastnit se školního závodu - Falcova memoriálu, který se koná tradičně první neděli v listopadu v Kovalovicích. Mají možnost vyzkoušet si, co se ve školičce naučili, jak jim to půjde pod přísným zrakem rozhodčích a jak bude jejich pes reagovat na práci mezi tolika jinými spolužáky a jejich páníčky. Díky štědrým sponzorům dostanou všichni zúčastnění dárky a většinou si také užijí dobrou náladu a legraci.

Každý rok se …

Celý článek >>>

Ukončení školního roku 2014

ikona RSS Ukončení školního roku 2014
Minulý víkend jste absolvovali poslední pravidelné hodiny našeho školního roku.

Tento víkend žádné hodiny nebudou, ale v neděli 2.11. budeme mít naše školní závody - Falcův memoriál. Jste samozřejmě všichni zváni i se svými rodinami a přáteli, a to i když nezávodíte. Ještě pořád se můžete i přihlásit jak na Závody v poslušnosti podle ZOP, tak na Závod pro šikovné pejsky.

Na další víkendy budu vypisovat hodiny pro otužilce :-) To znamená, že se budete hlásit přímo mně a pokud bude dost zájemců, vypíšu vždy hodiny pro velké a mal…

Celý článek >>>

Falcův memoriál - 3.ročník - startovní listina

ikona RSS Falcův memoriál - 3.ročník - startovní listina

Na tomto odkazu najdete pravidelně aktualizovanou startovní listinu. Můžete se podívat, s kým budete závodit, zkontrolovat, zda jste správně zařazeni a jestli se už u nás objevila vaše platba. Aktualizace jednou denně :-)

Startovní listina 

Máte-li profil na facebooku, připojte se přímo k události

Falcův memoriál 3.ročník 

Celý článek >>>

Falcův memoriál - 3.ročník

ikona RSS Falcův memoriál - 3.ročník
Tradičně první neděli v listopadu (2.11.2014) proběhne v Psí školičce BaF v Kovalovicích školní závod - Falcův memoriál, tentokrát již 3. ročník.
Během několika dnů zveřejním podrobné propozice, ale počítejte s podobným průběhem, jako v roce 2013. Závodníci budou předvádět poslušnost (základní povely), obratnost (překážky), šikovnost (triky), znalosti (z oboru kynologie) a bude i překvapivá disciplína. Vyhlásíme nejsympatičtějšího účastníka, budou ukázky činností se psy a samozřejmě tombola.
Novinkou letošního ročníku bude Závod …

Celý článek >>>

Zkouška ovladatelnosti psa – Kovalovice, 11.10.2014 (sobota)

ikona RSS Zkouška ovladatelnosti psa – Kovalovice, 11.10.2014 (sobota)

Někteří z žáčků Psí školičky BaF již se svým pejskem za dobu, co školičku navštěvují, udělali značné pokroky. Proto jsme se rozhodli nabídnout vám možnost složení jedné ze základních zkoušek z poslušnosti přímo ve školičce v Kovalovicích, v prostředí, které znáte.

Jedná se o

Zkoušku ovladatelnosti psa (ZOP) podle řádu Kynologické jednoty ČR Brno.

Zkouška se skládá ze dvou částí - základní, kterou provádí vždy jeden psovod se svým psem, a ze cviků skupinových a speciálních.

V základní části se bude přezkušo…

Celý článek >>>