Hele, psí mejdan ve Vyškově!

ikona RSS Hele, psí mejdan ve Vyškově!

Už jsem tady psala, že si můj pes asi vždycky na výstavě myslí, že je to nějaký velký psí mejdan.

No a jeden takový se v březnu bude konat blízko naší Psí školičky - ve Vyškově. 

Takže, kdo máte pejsky s průkazem původu, se kterými chodíte na výstavy, určitě se přihlaste (první uzávěrka je 31.1.2010). A pokud vaši miláčci průkaz původu nemají nebo se nevystavují, přijeďte se aspoň podívat, fotit a fandit. 

Tady jsou podrobnosti:

http://www.vystavavyskov.wbs.cz/Uvod.html 

Celý článek >>>

První video

ikona RSS První video
Podívejte se do odkazů vlevo, najdete tam první video z hodiny pro malé pejsky. Video poskytli páníčci od Betynky, kterým moc děkuji. Na jaře plánuju poslat kameramana na všechny hodiny,  abychom zaznamenali, jak máme šikovné pejsky.

Celý článek >>>

Momentky z vyučování

ikona RSS
Připravila jsem pro vás album fotografií z vyučování v jednotlivých třídách. Děkuji moc všem autorům, kteří mi dali k dispozici svoje fotky. Pokud ještě nějaké máte, ráda je doplním. Odkaz je vlevo - Fotky a videa.

Celý článek >>>

Chrtí speciálka

ikona RSS Chrtí speciálka

Tak se nám to přece jen podařilo. Nechala jsem vzkaz, že hledáme chrtí kamarády a kamarádky na jednom psím fóru a dostala jsem se až na fórum lidí, kteří se zabývají adopcí chrtů. Tady už se mezi sebou domluvili páníčci z Brna a okolí. A tuto neděli odpoledne poběhla první seznamovací hodina ve speciální chrtí třídě. Přivítali jsme v ní Molly se svou aristokratickou kamarádkou Annie, která nás pozorovala z bezpečné vzdálenosti. Dorazil Blacky a radostně se s holkama přivítal. Poslední s trochou bloudění Dakota.

Myslím, že se pejskům v s…

Celý článek >>>

Hledáme kamarády

ikona RSS Hledáme kamarády

Dobrý den, jsme dvě chrtí holky, konkrétně greyhoundky, staré 3 a 3,5 roku. Chtěly bychom chodit do Psí školičky, abychom se něco naučily, protože v předchozím životě jsme v cizině jen závodily a závodily. Teď jsme adoptované u hodných páníčků v Česku a chceme si užít trochu legrace a seznámit se s dalšími kamarády. Hledáme tedy větší pejsky nebo fenečky, které by s námi chtěly chodit třeby ve čtvrtek odpoledne do Psí školičky - poběhat si po sadu, pohrát si a taky se naučit trochu základní poslušnosti. Jsme přátelské a neagresivní, jen…

Celý článek >>>