Majáles pro pejsky a jejich páníčky

ikona RSS Majáles pro pejsky a jejich páníčky

Ve středu 5.5.2010 odpoledne v areálu Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně na ulici Palackého proběhne již tradiční Majáles. Jeho součástí bude i program, který připravuje Kynologický klub VFU Brno. Uvidíte ukázky psích sportů a můžete si zasoutěžit na Voříškiádě.

Program:

13:00 začíná „koňský program" (na pískové jízdárně), a to v podobě ukázek přirozeného výcviku koně, jízdní policie ČR, lukostřelby ze sedla, drezúry či voltiže.
14.30 - 15:30 ukázka psích sportů AGILITY
16:30 - 17:30 soutěž pro návště…

Celý článek >>>

Připravte se - 11. dubna startujeme rok 2010!

ikona RSS Připravte se - 11. dubna startujeme rok 2010!

Zdravím všechny žáčky a jejich páníčky a paničky a doufám, že už se těšíte na příští neděli. To totiž začínáme s hodinami v Psí školičce BaF. Tento víkend už byla zelená tráva a také příjezdová cesta byla v pořádku.

Začneme v 9.30 hod. Sportovní třídou, v 11 hodin se podíváme, jak jsou na tom Prvňáci S, a ve 12.30 hodin se tu budou hemžit Předškoláci S. Odpoledne ve 14 hodin přijde speciální chrtí sestava a den ukončíme v 15.30 s Prvňáky L.

Všichni, kdo se přihlásili, dostanou tento týden ode mě mail s pozvánkou a dalš…

Celý článek >>>

ZAČÍNÁME!!!!!!!

ikona RSS ZAČÍNÁME!!!!!!!

Konečně! Sluníčko rozpustilo poslední zbytky sněhu, teplota se už trvale drží nad nulou a ta trocha bláta? To nás přece nemůže rozházet.

V předchozích týdnech jsem dostala spoustu zpráv, kde mi páníčci čtyřnohých žáčků psali, jestli budou chodit do školičky a jak se jim to hodí.

Pokusila jsem se tedy vytvořit rozvrh hodin,  a ten jsem tento týden poslala všem, kdo se přihlásili. Protože zájemců o termíny v pracovních dnech bylo málo, budeme se zatím scházet v neděli, ale pokud někdo ještě přibude, můžeme klidně otevřít další …

Celý článek >>>

Jaro už je za dveřmi!

ikona RSS Jaro už je za dveřmi!

Zdá se, že už se blíží jaro! V sadu už je jen troška sněhu, houpačka kladina i áčko přežily tu hromadu sněhu bez pohromy. Už brzy začneme připravovat rozvrh na rok 2010.

Žáčci, kteří k nám chodili loni, dostanou dotazník, abych se dozvěděla, do jakých tříd by chtěli letos chodit a jak jim to vychází časově.

Pokud jste u nás ještě nebyli a chtěli byste se přijít podívat, napište na naši e-mailovi adresu něco o sobě svém pejskovi a já se vám ozvu.

A hlavně všichni poproste sluníčko, ať hodně svítí a vysuší trávu, abychom…

Celý článek >>>

Štěňata německého ovčáka - doporučujeme

ikona RSS Štěňata německého ovčáka - doporučujeme

Chovatelská stanice ABALIO zadá štěňata německého ovčáka s PP

Nabízíme krásná štěňátka německých ovčáků k odběru koncem ledna. Stará krevní linie. Pro sport i do rodiny. Zdravá, odchovaná v rodině, v kontaktu s lidmi, socializovaná. Celočerná + černá se znaky, čistě pracovní linie. Předpoklad dobrého zdraví a výborných povah.

Matka: Chira od řeky Labe, DKK 0/0, IPO3, FH2, ZVV1, ZM, RH-E, RH-FB, FPr2, ZOP, ZZO, účast na Mistrovství světa záchranářu 2009, CACIT 2009, VZ Ostrava 2009, výborné stopy, obrany, složených 14 vrcholových …

Celý článek >>>