Přihlášky do školičky - 2020

ikona RSS

Milí žáci!

Blíží se začátek 12. sezóny v naší Psí školičce BaF v Kovalovicích.

V předchozích příspěvcích jste se mohli seznámit s nabídkou aktivit, které pro vás připravujeme a také se s našimi učitelkami.

A teď už se konečně můžete přihlásit.

Po kliknutí na odkaz vstoupíte přímo do přihlášky. Nejprve vyplňujete údaje o pejskovi. Pokud vyplníte i číslo čipu a informaci o tom, kde je čip registrovaný (ve kterém registru), po zkontrolování těchto údajů získáte jednu hodinu zdarma.

Potřebujeme také informace o…

Celý článek >>>

Plánujeme rok 2020

ikona RSS Plánujeme rok 2020
Blíží se sběr přihlášek na nový školní rok. Abyste si vše mohli rozmyslet, tady máte nabídku:
Učit vás budou:

Tamara Šamánková - sobota

Kateřina Nováková - pátek odpoledne, neděle

Světlana Zouharová - pondělí, středa a čtvrtek, odpoledne a večer

Petra Odložilová - úterý odpoledne

Na Facebooku najdete medailonky všech učitelek. 

A jaké hodiny vás čekají? (upozorňuji, že konkrétní hodiny budou vypsány pouze pokud se do nich přihlásí dostatek zájemců).

Tamara
Pachové práce - nosework, stopy, rozliš…

Celý článek >>>

Dárkové poukazy pro sezónu 2020

ikona RSS Dárkové poukazy pro sezónu 2020
Dobrý den!
Protože se vánoce blíží, chci vám i letos nabídnout možnost výhodného nákupu hodin v naší Psí školičce BaF v Kovalovicích na rok 2020.

Nachystala jsem pro vás oblíbené Dárkové poukazy, které můžete dát pod stromeček svému pejskovi, nebo třeba některému kamarádovi, aby si naši školičku se svým čtyřnohým kámošem vyzkoušel.

Poukaz si můžete objednat na e-mailové adrese baf@psiskolicka.cz, a to do 16.12.2019 včetně. Pošlu vám číslo účtu a variabilní symbol, pod kterým zaplatíte částku podle vybraného druhu poukazu.

Celý článek >>>

Cvičení v zimě 2019/2020

ikona RSS Cvičení v zimě 2019/2020

Od 30.10.2019 je pravidelný rozvrh zcela zrušen.

Hodiny se budou vypisovat na facebook (FB) a zájemci se do nich budou přihlašovat přímo tam. Aby hodina proběhla, musí být do ní přihlášeni minimálně 3 psi. Horní hranici si určí jednotlivé učitelky. 

Hodiny budeme vypisovat na FB nejpozději ve čtvrtek. O tom, jestli hodiny vypíše, si rozhodne každá učitelka sama podle předpovědi počasí, svého zdravotního stavu a času. V zimě se hodiny nevypisují pravidelně, budeme dodržovat pouze přibližný rozpis! Obvykle budeme cvičit v nejteplejších č…

Celý článek >>>

Falcův memoriál 2019

ikona RSS Falcův memoriál 2019

Od jara do podzimu chodí lidé a jejich psí parťáci do Psí školičky BaF v Kovalovicích. Ve velkém oploceném sadu s hromadou barevných překážek prozkoumávají svět poslušnosti, psích sportů, pachových prací i jednoduché zábavy se psem. Lidé se učí, jak se svým psem mluvit, jak mu usnadnit vnímání složitého lidského života, jak pro něj být nejdůležitějším člověkem na světě. Pejsci se potkávají s jinými svého druhu, trénují porozumění lidským přáním a zjišťují, že za hodinu ve školičce se dá užít spousta legrace a sežrat hromada…

Celý článek >>>