Podzimní kurzy - Pes záchranář

ikona RSS Podzimní kurzy - Pes záchranář

Zahajujeme zápis do kurzu Pes záchranář, který povede Kačka (Kateřina Naváková).

Kurz je určen pro psy a fenky, kteří již absolvovali nějaké běžné hodiny nebo jiné kurzy v naší školičce, a je jim alespoň 9 měsíců.
Kurz probíhá v pěti lekcích, v sobotu dopoledne, v termínech 3.9., 10.9., 17.9., 24.9. a 1.10. Termín pro nahrazení jedné hodiny bude 8.10. V případě nepříznivého počasí samozřejmě další neděli přidáme.

Momentálně budeme otevírat pouze jednu třídu, ve které bude maximálně 5 psů, takže s přihláškou neváhejte …

Celý článek >>>

Podzimní kurzy - základy agility

ikona RSS Podzimní kurzy - základy agility

Zahajujeme zápis do kurzu Základy agility, který povede Katka (Kateřina Kelblová).

Kurz je určen pro psy a fenky, kteří již absolvovali nějaké běžné hodiny nebo jiné kurzy v naší školičce, a je jim alespoň 9 měsíců.

Kurz probíhá v pěti lekcích, v neděli odpoledne, v termínech 11.9., 18.9., 25.9., 2.10. a 9.10. Termín pro nahrazení jedné hodiny bude 16.10. V případě nepříznivého počasí samozřejmě další neděli přidáme.

Momentálně budeme otevírat pouze jednu třídu, ve které bude maximálně 5 psů, takže s přihláškou neváh…

Celý článek >>>

Podzimní kurzy - poslušnost

ikona RSS Podzimní kurzy - poslušnost

Zahajujeme zápis do pozimních kurzů poslušnosti, které povede Kačka (Kateřina Nováková)

1. Kurz poslušnosti - začátečníci

Kurz je určen pro psy a fenky, kteří již absolvovali kurz poslušnosti v naší školičce, a je jim alespoň 9 měsíců.
Kurz probíhá v pěti lekcích, v sobotu dopoledne, v termínech 3.9., 10.9., 17.9., 24.9. a 1.10.
Termín pro nahrazení jedné hodiny bude 8.10. V případě nepříznivého počasí samozřejmě další neděli přidáme. Momentálně budeme otevírat pouze jednu třídu, ve které bude maximálně 5 psů, takže s p…

Celý článek >>>

Hurá!!! Prázdniny!

ikona RSS Hurá!!! Prázdniny!

Zatímco v jiných školách a školičkách prázdniny znamenají přerušení činnosti a slastné lenošení, my víme, že pejsci žádné prázdniny nepotřebují. Chtějí si hrát v květnu stejně jako v červenci. Naopak páníčci mívají obvykle o prázdninách více času, a to je nejlepší příležitost, jak posílit vztah se svým čtyřnohým kámošem, zablbnout si a taky se něco přiučit.

Naše Psí školička BaF v Kovalovicích je v provozu celý červenec a srpen. Nabízíme vám možnost vyzkoušet si právě přes prázdniny, jestli by se vám u nás líbilo. …

Celý článek >>>

Jaké pamlsky si mám vzít na cvičení?

ikona RSS Jaké pamlsky si mám vzít na cvičení?

Nejobvyklejší odměnou při výcviku jsou pamlsky. Snadno se s nimi manipuluje a nenarušují psovi soustředění na cvik. Je však třeba mít na paměti několik pravidel.

Především si musíme uvědomit, že rozhodnutí o tom, co je pro psa odměnou a jakou hodnotu ten který pamlskem má, nezáleží na nás, ale na psovi. Názor páníčka a jeho psa na pamlsky se může značně lišit. Proto vyzkoušejte co největší škálu druhů pamlsků a dávejte dobrý pozor, jak vás pes na pamlsky reaguje. Slupne je ihned a rozhlíží se, kde jsou další? Sice pamlsek sní, ale d…

Celý článek >>>