Začínáme osmý školní rok !!

ikona RSS Začínáme osmý školní rok !!

Protože už se blíží jaro (doufám), začínáme s přípravou na další, osmý školní rok v naší Psí školičce BaF v Kovalovicích.

Pokusím se všem loňským žáčkům i těm, kteří už se letos hlásili jako nováčci, poslat mail. Snad na nikoho nezapomenu.
Jste-li však nedočkaví, můžete si informace o organizaci výuky a o tom, jak se přihlásit, přečíst i zde. A klidně se začněte hlásit, je to letos úplně jednoduché!

Můžete se přihlásit do těchto tříd:

BĚŽNÁ TŘÍDA
Pejsci jsou rozděleni podle velikosti, stáří, případně po…

Celý článek >>>

Milý Ježíšku!

ikona RSS Milý Ježíšku!
Moc bych chtěl dostat pod stromeček nějakou pískací hračku. A taky žvýkací kostičku, tu, co voní jako kuře.

Ale hlavně, hlavně bych chtěl dostat průkazku do Psí školičky BaF plnou zaplacených hodin. To je tam, kde mají veliký sad, ve kterém se může běhat, a překážky, přes které se může skákat a přelézat, a kamarády, se kterými si můžu hrát, a paní učitelky, které pořád říkají paničce, aby mě chválila a odměňovala. A ona to pak dělá, a tak já dostanu spoustu dobrých pamlsků. No, musím občas i něco předvést, a to já dělám rád,…

Celý článek >>>

Čtvrtý ročník Falcova memoriálu

ikona RSS Čtvrtý ročník Falcova memoriálu

Každý rok první víkend v listopadu pořádá Psí školička BaF školní závod - Falcův memoriál. Je to závod, který má být pro žáky školičky odměnou a také možností, jak předvést to, co se v průběhu roku naučili.

Také letos jsme se sešli 1. listopadu v Kovalovicích a tentokrát to bylo již počtvrté. Předpověď počasí slibovala chladný, ale jasný den bez deště, závodníků se přihlásilo více než třicet, sponzoři byli štědří - všechny předpoklady pro krásný den se čtyřnohým parťákem byly splněny.

První část Falcova memor…

Celý článek >>>

Kalendář na rok 2016

ikona RSS Kalendář na rok 2016

Stejně jako loni, i letos pro vás připravuji týdenní stolní kalendář, ve kterém najdete fotografie žáčků naší Psí školičky.

Kalendář bude stát 220,-Kč a to, co bude nad pořizovací náklady, dostane některý útulek pro psy.

Máte-li o kalendář zájem, napište mi, kolik kusů budete chtít, a na účet č.: 372355793/0300 pošlete platbu (počet ks x 220,-Kč) s poznámkou "kalendář" a vaším jménem. Vždy se snažím, aby všichni pejsci, kteří si kalendář koupí, v něm měli alespoň jednu fotku.
Objednávky uzavřu 16.11.2015, aby se kalendá…

Celý článek >>>

Konec školního roku v naší školičce

ikona RSS Konec školního roku v naší školičce
Před námi je víkend, kterým obvykle uzavíráme hlavní školní rok v naší školičce.
Pravidelné hodiny již tuto sobotu (31.10.) a neděli (1.11.) nebudou, pokud se nějak individuálně nedomluvíte se svými učitelkami na sobotu dopoledne.

V sobotu od 13 hodin bude v sadu probíhat brigáda. Chcete-li se zúčastnit, budu moc ráda. Za pomoc můžete získat volné hodiny do školičky - za dvě hodiny práce, jedna hodina ve školičce.
A co budeme dělat?
- úklid chaty před zimou
- hrabání listí
- oprava plotu
- oprava překážek
- hrabání listí a příprava sa…

Celý článek >>>