POZOR!!! Zahajujeme zápis na školní rok 2017

ikona RSS POZOR!!! Zahajujeme zápis na školní rok 2017
Protože už se blíží jaro (doufám), začínáme s přípravou na další, devátý školní rok v naší Psí školičce BaF v Kovalovicích.

Prosím, přečtěte si pečlivě tento textu, najdete v něm hodně informací o tom, jak to bude letos probíhat. Kromě běžných a chrtích hodin budeme mít letos opět speciální kurzy, kde si můžete vždy po 5 hodinách vyzkoušet, jestli by vám šly a bavily vás některé psí sporty.

Letos se tedy můžete přihlásit do těchto tříd:

BĚŽNÁ TŘÍDA
Pejsci jsou rozděleni podle velikosti, stáří, případně pokro…

Celý článek >>>

Milý Ježíšku!

ikona RSS Milý Ježíšku!
Moc bych chtěl dostat pod stromeček nějakou pískací hračku. A taky žvýkací kostičku, tu, co voní jako kuře.

Ale hlavně, hlavně bych chtěl dostat průkazku do Psí školičky BaF plnou zaplacených hodin. To je tam, kde mají veliký sad, ve kterém se může běhat, a překážky, přes které se může skákat a přelézat, a kamarády, se kterými si můžu hrát, a paní učitelky, které pořád říkají paničce, aby mě chválila a odměňovala. A ona to pak dělá, a tak já dostanu spoustu dobrých pamlsků. No, musím občas i něco předvést, a to já dělám rád,…

Celý článek >>>

Kalendář na rok 2017

ikona RSS Kalendář na rok 2017
Stejně jako loni, i letos pro vás připravuji týdenní stolní kalendář, ve kterém najdete fotografie žáčků naší Psí školičky.

Kalendář bude stát 220,-Kč a to, co bude nad pořizovací náklady, dostane některý útulek pro psy.

Máte-li o kalendář zájem, napište mi, kolik kusů budete chtít, a na účet č.: 372355793/0300 pošlete platbu (počet ks x 220,-Kč) s poznámkou "kalendář" a vaším jménem. Nechám vytisknout jen tolik kalendářů, kolik bude zaplaceno. Vždy se snažím, aby všichni pejsci, kteří si kalendář koupí, v něm měli alespoň j…

Celý článek >>>

Mrazivý Falcův memoriál 2016

ikona RSS Mrazivý Falcův memoriál 2016

Každý rok první víkend v listopadu pořádá Psí školička BaF školní závod - Falcův memoriál. Je to závod, který má být pro žáky školičky odměnou a také možností, jak předvést to, co se v průběhu roku naučili.

Letos nám to 6. listopadu na první pokus nevyšlo, počasí bylo proti. Další neděli 13. listopadu se na nás smálo sluníčko celý den, ale bylo už hodně zubaté a ledový vítr dával vědět, že zima je už za dveřmi. Zapojili jsme čepice a rukavice a užili jsme si závod i v zimě.

První část Falcova memoriálu je Závod v posl…

Celý článek >>>

Falcův memoriál - 5.ročník

ikona RSS Falcův memoriál - 5.ročník
Tradičně první neděli v listopadu, tj. 6. listopadu 2016, uspořádáme v Psí školičce BaF v Kovalovicích školní závod - Falcův memoriál, tentokrát již 5. ročník.

Program bude obdobný jako loni.

Dopoledne proběhne Závod v poslušnosti podle ZOP. Je určen pro všechny, kdo by si ještě na opravdové zkoušky netroufli, ale chtěli by si to vyzkoušet. Posuzovat se bude přesně podle řádu Kynologické jednoty Brno, proběhnou i skupinové cviky, přenášení a nepříjemný terén.

Odpoledne bude Závod pro šikovné pejsky. Závodníci budou předvádět…

Celý článek >>>