Ukončení školního roku 2014

ikona RSS Ukončení školního roku 2014
Minulý víkend jste absolvovali poslední pravidelné hodiny našeho školního roku.

Tento víkend žádné hodiny nebudou, ale v neděli 2.11. budeme mít naše školní závody - Falcův memoriál. Jste samozřejmě všichni zváni i se svými rodinami a přáteli, a to i když nezávodíte. Ještě pořád se můžete i přihlásit jak na Závody v poslušnosti podle ZOP, tak na Závod pro šikovné pejsky.

Na další víkendy budu vypisovat hodiny pro otužilce :-) To znamená, že se budete hlásit přímo mně a pokud bude dost zájemců, vypíšu vždy hodiny pro velké a mal…

Celý článek >>>

Falcův memoriál - 3.ročník - startovní listina

ikona RSS Falcův memoriál - 3.ročník - startovní listina

Na tomto odkazu najdete pravidelně aktualizovanou startovní listinu. Můžete se podívat, s kým budete závodit, zkontrolovat, zda jste správně zařazeni a jestli se už u nás objevila vaše platba. Aktualizace jednou denně :-)

Startovní listina 

Máte-li profil na facebooku, připojte se přímo k události

Falcův memoriál 3.ročník 

Celý článek >>>

Falcův memoriál - 3.ročník

ikona RSS Falcův memoriál - 3.ročník
Tradičně první neděli v listopadu (2.11.2014) proběhne v Psí školičce BaF v Kovalovicích školní závod - Falcův memoriál, tentokrát již 3. ročník.
Během několika dnů zveřejním podrobné propozice, ale počítejte s podobným průběhem, jako v roce 2013. Závodníci budou předvádět poslušnost (základní povely), obratnost (překážky), šikovnost (triky), znalosti (z oboru kynologie) a bude i překvapivá disciplína. Vyhlásíme nejsympatičtějšího účastníka, budou ukázky činností se psy a samozřejmě tombola.
Novinkou letošního ročníku bude Závod …

Celý článek >>>

Zkouška ovladatelnosti psa – Kovalovice, 11.10.2014 (sobota)

ikona RSS Zkouška ovladatelnosti psa – Kovalovice, 11.10.2014 (sobota)

Někteří z žáčků Psí školičky BaF již se svým pejskem za dobu, co školičku navštěvují, udělali značné pokroky. Proto jsme se rozhodli nabídnout vám možnost složení jedné ze základních zkoušek z poslušnosti přímo ve školičce v Kovalovicích, v prostředí, které znáte.

Jedná se o

Zkoušku ovladatelnosti psa (ZOP) podle řádu Kynologické jednoty ČR Brno.

Zkouška se skládá ze dvou částí - základní, kterou provádí vždy jeden psovod se svým psem, a ze cviků skupinových a speciálních.

V základní části se bude přezkušo…

Celý článek >>>

Prázdninová fotosoutěž

ikona RSS Prázdninová fotosoutěž

Fotíte rádi aktivní pejsky různých ras? Tak tady je  příležitost!

Přijďte na některou hodinu do naší Psí školičky BaF v Kovalovicích a foťte. Pošlete mi fotky na mail. Zveřejním je na facebooku a po dobu jednoho týdne se budou „lajkovat". Kdo získá nejvíc „líbí se mi", vyhraje jednu hodinu v Psí školičce BaF Kovalovice zdarma. Může ji využít pro svého psa nebo někomu darovat. Každý týden jedno kolo.

První kolo focení od 10.7.2014 do 16.7.2014.

Postup:
1. Přijďte na některou hodinu ve čtvrtek, v sobotu nebo v neděli (rozpis je …

Celý článek >>>