Jaro už je tady!

ikona RSS Jaro už je tady!

Vypadá to, že jaro už je skoro tady. Předpověď počasí slibuje, že zima už nepřijde.

Všichni pejsci se už těší, jak budou se svými páníčky vyvádět a učit se spoustu nového. 

Zahajujeme přihlašování do šestého ročníku v Psí školičce BaF.

Všem loňským žáčkům a těm, kdo se již přihlásili jako nováčci, jsem poslala informace k zahájení šestého školního roku v Psí školičce BaF v Kovalovicích a současně i přihlášku. Pokud jste mail nedostali, ozvěte se. Přihlášky prosím do 2.3.2014.

Jestliže jste k nám nech…

Celý článek >>>

Veselé vánoce a v novém roce hodně hodin ve školičce!

ikona RSS Veselé vánoce a v novém roce hodně hodin ve školičce!

Naše školička má prázdniny. Ráda vás zase uvidím příští rok. Přihlášky budu přijímat od druhé poloviny února. Doufám, že počasí bude příznivé a cvičit začneme v dubnu.

Máte-li nějaké akutní výchovné potíže, napište mi na mail, pokusím se odpovědět. Nebo se zkuste obrátit na Kristýnu (www.psiskolicka.cz/sobesice), která bude mít hodiny v Soběšicích i přes zimu.

Užijte si zimu a nezapoměňte, že vy máte práci a kamarády a koníčky, ale váš pes má jen vás. Věnujte mi nejvíc času, kolik to jde!

Tamara

Celý článek >>>

Milý Ježíšku!

ikona RSS Milý Ježíšku!

Moc bych chtěl dostat pod stromeček nějakou pískací hračku. A taky žvýkací kostičku, tu, co voní jako kuře.

Ale hlavně, hlavně bych chtěl dostat průkazku do Psí školičky BaF plnou zaplacených hodin. To je tam, kde mají veliký sad,  ve kterém se může běhat, a překážky, přes které se může skákat a přelézat, a kamarády, se kterými si můžu hrát, a paní učitelky, které pořád říkají paničce aby mě chválila a odměňovala. A ona to pak dělá a tak já dostanu spoustu dobrých pamlsků. No, musím občas i něco předvést, a to já dělám …

Celý článek >>>

Falcův memoriál waterproof

ikona RSS Falcův memoriál waterproof

V Psí školičce BaF mají zvláštní školní rok. Začíná obvykle v dubnu, když oschne bláto, začne rašit tráva a stromy začínají vystrkovat první lístky. Do školy se chodí i celé léto a s podzimem se snaha učitelek žáky něco naučit ještě stupňuje. Je to proto, že se blíží konec psího školního roku a s ním i pravidelný školní závod pořádaný v Kovalovicích - Falcův memoriál. Na něm mohou žáci ukázat, co se naučili, a porovnat své dovednosti s ostatními.

Ani letos tomu první listopadovou neděli nebylo jinak. Navzdory nepříznivému po…

Celý článek >>>

2. ročník Falcova memoriálu se blíží

ikona RSS 2. ročník Falcova memoriálu se blíží

Tradičně první neděli v listopadu proběhne v Psí školičce BaF v Kovalovicích školní závod - Falcův memoriál, tentkrát již 2. ročník.

Do konce týdne zveřejním podrobné propozice, ale počítejte s podobným průběhem, jako v roce 2012.  Závodníci budou předvádět poslušnost (základní povely), obratnost (překážky), šikovnost (triky), znalosti (z oboru kynologie) a bude i překvapivá disciplína. Vyhlásíme nejsympatištějšího účastníka, budou ukázky činností se psy a samozřejmě tombola.

Stejně jako loni bude závod otevřený, to zname…

Celý článek >>>